• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
środa, 05 kwiecień 2017 00:12

Kontrabanda warta 150 tys.zł.

Papierosy bez polskich znaków akcyzy za ponad 150 tys.zł ujawnili funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

Dział: Aktualności
wtorek, 04 kwiecień 2017 22:39

Kamil Borysewicz na World Games 2017

Kamil Borysewicz jako jedyny Polak wystartuje w swej koronnej konkurencji podczas World Games 2017 we Wrocławiu.

Dział: Sport
wtorek, 04 kwiecień 2017 21:20

Dla miłośników teatru i kina

Do Wiednia, muzycznej stolicy świata, przybywa młody Mozart. Ekscentryczny, przebojowy, nieokrzesany... geniusz. Nadworny kompozytor cesarza Antonio Salieri jest zazdrosny o sukcesy Amadeusza na tyle, że postanawia pozbyć się rywala...

Dział: Kultura
wtorek, 04 kwiecień 2017 18:42

Ruszyły motocyklowe patrole

Augustowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego rozpoczęli sezon motocyklowy. Jak co roku, funkcjonariusze będą używać jednośladów w celu zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podczas sezonu letniego na terenie całego powiatu.

Dział: Aktualności

Klub Augustowian w Warszawie skupia grono ludzi pochodzących z Augustowa od lat mieszkających w stolicy. Spotykają się regularnie, rozmawiając o kulturze, historii, tradycji Augustowa i twórczości lokalnych artystów. W środę, 19 kwietnia w Warszawie odbędzie się Wieczór Augustowski z okazji 460 lat Augustowa.

Dział: Aktualności

Czy każdy może mieć ogon syreny? Jak zrobić domową farbę tablicową? Ile przepisów na sernik można znaleźć na blogu Kwestia Smaku? Z jakiego kraju pochodzi najbardziej wpływowa blogerka modowa świata? Między innymi na takie właśnie pytania poszukiwali odpowiedzi uczestnicy spotkania „e-Pasjonaci”, które odbyło się 31 marca w APK - Miejskiej Bibliotece Publicznej w Augustowie w ramach międzynarodowej kampanii Tydzień z Internetem.

Dział: Aktualności
wtorek, 04 kwiecień 2017 11:32

1% na szpital

Wzorem lat ubiegłych, informujemy o możliwości przekazania 1% od należnego podatku za 2016 rok na rzecz augustowskiego szpitala.

Dział: Aktualności
wtorek, 04 kwiecień 2017 11:23

Wspólna promocja szlaku Green Velo

W poniedziałek, 3 kwietnia br. przedstawiciele województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego oraz pięć regionalnych organizacji turystycznych działających na ich terenie podpisały Umowę o współpracy partnerskiej na rzecz rozwoju i promocji Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego reprezentował Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Bogdan Dyjuk.

Dział: Aktualności
wtorek, 04 kwiecień 2017 09:59

Książki o rodzinie

Zapraszamy Naszych Czytelników do korzystanie z bogatego, liczącego ponad 150 tytułów, księgozbioru biblioteki dotyczącego rodziny. Pozycje, jakie znajdziecie Państwo, zarówno tu na Hożej, jak i w Fillii Nr 2 przy ulicy Komunalnej 2, to doskonały pretekst do pogłębienia (lub sprawdzenia) swojej wiedzy w zakresie wychowywania dzieci, relacji małżeńskich i zacieśniania więzów rodzinnych.

Dział: Aktualności