• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
czwartek, 06 kwiecień 2017 00:40

Sukces gimnazjalistek z ZSS w Augustowie

Dziewczęta klas I gimnazjum Zespołu Szkół Samorządowych im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie przystąpiły do IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Programu Profilaktyki Zdrowotnej dla Dziewcząt „Twórzcie z nami Akademię” organizowanego przez Akademię Dojrzewania Lactacyd.

Dział: Aktualności
środa, 05 kwiecień 2017 20:53

Karatecy z Augustowa na podium

Członkowie Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin, którego trenerem jest pan Waldemar Matyka wzięli udział w kolejnych zawodach. VI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Mazovia Cap odbył się dnia 2 kwietnia w Piasecznie.

Dział: Aktualności
środa, 05 kwiecień 2017 18:43

Spotkanie przewodnika psa z uczniami

Przewodnik psa służbowego augustowskiej Policji spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 6 w Augustowie.

Dział: Aktualności
środa, 05 kwiecień 2017 17:37

Wpadł podczas policyjnej interwencji

Augustowscy policjanci zatrzymali 32 – letniego obywatela Litwy poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Decyzją Sądu Okręgowego w Suwałkach mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Dział: Aktualności

Co godzinę w Polsce ktoś słyszy złowrogą diagnozę: białaczka. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. Jednak oczekiwanie na idealnego dawcę może trwać długo. Dlatego tak ważne jest, aby potencjalnych dawców było jak najwięcej.

Dział: Aktualności
środa, 05 kwiecień 2017 12:55

Dużo do nadrobienia

Według raportu opublikowanego przez Eurostat ( Europejski Urząd Statystyczny) podlaskie jest jednym z najbiedniejszych regionów w Unii Europejskiej razem z województwem lubelskim, podkarpackim, a także warmińsko-mazurskim.

Dział: Aktualności
środa, 05 kwiecień 2017 11:56

Problem rozwiązany

Zapadnięty fragment wejścia na augustowskie molo został zabezpieczony, a następnie naprawiony. Nie wiemy czy tempo usunięcia zagrożenia spowodowane było naszą publikacją, czy też był to efekt już wcześniej zaplanowanych prac. Tak czy inaczej zarządcom terenu należy się pochwała,natomiast amatorzy spacerów mogą czuć się spokojniejsi.

Dział: Aktualności
środa, 05 kwiecień 2017 11:15

Pierwsze oznaki wiosny

Las jest pełen jej zwiastunów.

Dział: Aktualności

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zdawali wczoraj honorowo krew. Zbiórka pod hasłem „SpoKREWnieni służbą”odbyła się w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie.

Dział: Aktualności