• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
piątek, 07 kwiecień 2017 01:40

Wystawa artystyczna Iwony Bielawskiej

Miejski Dom Kultury w Augustowie zaprasza na wystawę artystyczną Iwony Bielawskiej, która odbędzie się dziś, 7 kwietnia, o godzinie 16:00.

Dział: Aktualności

Mamy dobrą wiadomość dla aktywnych mieszkańców Augustowa! Od 10 kwietnia ponownie zostaną udostępnione  boiska przy Gimnazjum nr 2 w Augustowie (ul. Nowomiejska 41).

Dział: Sport

Lektura Obowiązkowa - spotkanie z Włodzimierzem Nowakiem.

Miejski Dom Kultury w Augustowie. 07 kwietnia 2017r. 19:00. Wstęp wolny. 

Dział: Kultura
czwartek, 06 kwiecień 2017 13:34

Depresja- porozmawiajmy o niej

Tematem przewodnim kampanii z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia 2017 przypadającego 7 kwietnia jest depresja.
Depresja dotyka ludzi w różnym wieku, z różnych środowisk i mieszkających we wszystkich krajach. Jest przyczyną cierpień psychicznych i negatywnie wpływa na zdolność cierpiących na depresję osób do wykonywania nawet najprostszych codziennych czynności, a niekiedy prowadzi do zniszczenia relacji z rodziną i przyjaciółmi i niezdolności do pracy zarobkowej. W najgorszym przypadku depresja może być przyczyną samobójstwa i jest drugą najczęściej występującą przyczyną zgonów w grupie osób w wieku 15-29 lat.

Dział: Aktualności

11 zespołów reprezentujących placówki i wydziały Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej wzięło udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Oddziału.

Dział: Sport
czwartek, 06 kwiecień 2017 12:50

Koncert - Kupiński Guitar Duo

Ewa Jabłczyńska i Dariusz Kupiński to duet łączący pasję, wyjątkową muzykalność oraz technikę gry na najwyższym poziomie. Niebywała głębia interpretacji, jakość dźwięku, finezja oraz wysublimowane aranżacje sprawiły, że Kupiński Guitar Duo to dziś jeden z najbardziej docenianych duetów gitarowych.

Dział: Kultura
czwartek, 06 kwiecień 2017 11:34

Pożar mieszkania w Augustowie

W dniu 5 kwietnia 2017 r. o godzinie 07:15 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym na ul. I Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie.

Dział: Aktualności
czwartek, 06 kwiecień 2017 10:31

Laureaci Nagrody Podlaska Marka wyłonieni

7 tysięcy głosów, tyle w tym roku oddali internauci w głosowaniu na Podlaska Markę. Spośród nich wylosowaliśmy 5 laureatów. Oddałeś głos na swoją markę sprawdź czy wygrałeś! 

Dział: Aktualności
czwartek, 06 kwiecień 2017 09:38

Spotkajmy się znowu po latach …

Piramowicz zaprasza - zjazd absolwentów najstarszej augustowskiej szkoły średniej. „Co się stało z naszą klasą?" - śpiewał Jacek Kaczmarski w trudnym okresie pierwszej połowy lat 80. o kolegach i koleżankach ze szkolnej ławy, którzy rozjechali się po świecie. Warto o to zapytać także absolwentów „Piramowicza”, którzy spotykają się znowu po latach ...

Dział: Aktualności