• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
sobota, 08 kwiecień 2017 00:02

Śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej nr 16

7 kwietnia 2017 roku na Drodze Krajowej nr 16 w okolicy miejscowości Augustów doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniosła jedna osoba.  

Dział: Aktualności
piątek, 07 kwiecień 2017 20:07

Kiermasz WTZ

Pracownie Warsztatów Terapii Zajęciowej zapraszają na kiermasz.

Dział: Aktualności
piątek, 07 kwiecień 2017 16:34

Rozpoczynamy imprezowy sezon w Augustowie!

Wiemy już, co będzie działo się w mieście w nadchodzących miesiącach. Tradycyjnie augustowianie i turyści będą bawić się na sztandarowych imprezach organizowanych od lat. Nie zabrakło też miejsca na kilka nowości. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Dział: Aktualności
piątek, 07 kwiecień 2017 15:22

10 obywateli Wietnamu w Fiacie Stilo

Funkcjonariusze z Wydziału Zabezpieczenia Działań i Placówki SG w Rutce-Tartak zatrzymali 10 obywateli Wietnamu za nielegalne przekroczenie polsko-litewskiej granicy państwowej. Cudzoziemców przewoził bezpaństwowiec narodowości czeczeńskiej.

Dział: Aktualności

06 kwietnia 2017 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. 

Dział: Aktualności

W czwartek, 6 kwietnia burmistrz Augustowa Wojciech Walulik spotkał się z przedstawicielami środowiska osób niepełnosprawnych. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Powiatu Augustowskiego: wicestarosta Katarzyna Beata Sturgulewska oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Zdzisław Wasilewski.

Dział: Aktualności
piątek, 07 kwiecień 2017 10:49

Zagrali Ojcu Świętemu

W poniedziałkowy wieczór, 3 kwietnia, w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie odbył się koncert "W hołdzie św. Janowi Pawłowi II". Wydarzenie zorganizowano w związku z 12. rocznicą śmierci papieża-Polaka. Na scenie przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili uczniowie i nauczyciele placówki oraz zaproszeni goście.

Dział: Kultura
piątek, 07 kwiecień 2017 10:36

Wiosenne sprzątanie

W sobotę 22 kwietnia wszystkich miłośników przyrody oraz niepowtarzalnego uroku doliny rzeki Rospudy, zapraszamy na ósme, zorganizowane, generalne sprzątanie Doliny Rospudy na odcinku jezioro Bolesty- Święte Miejsce.

Dział: Aktualności
piątek, 07 kwiecień 2017 10:25

Wkrótce drugi tom!

Niedługo wyjdzie drugi tom serii "Nadbiebrzańskie parafie" – "Jaminy. Śluby". Jak zapowiada Jamiński Zespół Indeksacyjny będący inicjatorem i autorem wspomnianej publikacji, planowany jest także dodruk pierwszego tomu "Jaminy. Urodzenia". Zamówienia można składać do 20 kwietnia.

Dział: Aktualności