• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
wtorek, 02 maj 2017 00:22

Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej

Dnia 2 maja obchodzimy Dzień Flagi RP. W wielu miastach odbywają się wtedy uroczystości polegające między innymi na wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych, składaniu kwiatów przed pomnikami żołnierzy, czy na uroczystym podniesieniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Dział: Aktualności

Przypadający 2 maja Dzień Flagi to dobry moment, by zachęcić wszystkich do poznania zasad prezentowania barw narodowych.

Dział: Aktualności

Polacy złożyli już ponad 8 mln 570 tys. rocznych PIT-ów przez internet. Do 2 maja on-line można składać wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe (PFR) PIT-37 i PIT-38. PFR to świetny sposób na szybkie i sprawne rozliczenie się z urzędem skarbowym.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 01 maj 2017 18:24

Witek przyjedzie do Suwałk

Witek Muzyk Ulicy zagra i zaśpiewa podczas najbliższego weekendu w Suwałkach. W niedzielę 7 maja o godzinie 17:00, koncertem w miejscowym kościele ewangelicko -augsburskim Świętej Trójcy, wesprze zbiórkę na remont najstarszych w Suwałkach organów . Dzień wcześniej, 6 maja o godzinie 20:00 planowany jest występ w suwalskim Black Pub Komin.

Dział: Kultura
poniedziałek, 01 maj 2017 12:42

Patriotyzm ze szkolnej ławki

27 kwietnia 2017 roku odbył się finał V edycji powiatowego konkursu o tematyce patriotycznej, organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące imienia Grzegorza Piramowicza w Augustowie pod patronatem Starosty Powiatu Augustowskiego Jarosława Szlaszyńskiego.

Dział: Aktualności