• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
czwartek, 11 maj 2017 23:57

8. Ogólnopolski Festiwal Tańca FOCUS

Już w tą sobotę (13 maj) w Augustowie odbędzie się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus 2017.

Dział: Aktualności
czwartek, 11 maj 2017 18:17

Pijany kierowca zatrzymany na granicy

Funkcjonariusze z Placówki SG w Bobrownikach zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który próbował wjechać do Polski. Mężczyzna miał 1,15 promila alkoholu w organizmie.

Dział: Aktualności

Ponad 9 mln 670 tys. elektronicznych deklaracji to prawie o 1,3 mln więcej niż w 2016 r. Kampania MF Szybki PIT trwała od 2 marca do 2 maja. Akcja objęła cały kraj i cieszyła się dużym zainteresowaniem Polaków.  

Dział: Aktualności
czwartek, 11 maj 2017 15:37

Sędziował "Dominator"

Mariusz Pudzianowski wziął na siebie ciężar sądziowania podczas rozegranych 7 maja na boisku szkolnym w Bargłowie Kościelnym zawodów Pucharu Polski Strong Man w parach. "Dominator" zaproszony przez naszego siłacza i zdolnego organizatora Grzegorza Skowrońskiego, posługując się gwizdkiem i stoperem oraz wykazując duże zaangażowanie perfekcyjnie wywiązał się ze swojej roli.

Dział: Sport
czwartek, 11 maj 2017 13:13

Wieczór z balladą i piosenką

W piątek 12 maja serdecznie zapraszamy do Tawerny Szekla na "Wieczór z balladą i piosenką".

Dział: Aktualności

Po raz dwunasty z rzędu Województwo Podlaskie będzie współorganizatorem Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast. Po raz trzeci przypadł nam zaszczyt odgrywania kluczowej roli przy organizacji konferencji, która odbędzie się w Brukseli. W dniach 9 – 12 października 2017 roku Europejski Tydzień Regionów i Miast obchodził będzie swoje 15 urodziny. Jest to moment, zarówno spojrzenia wstecz, jak i w przyszłość oraz stawienia czoła wyzwaniom związanym z polityką regionalną i miejską UE, która tak jak i dziś powinna być kontynuowana w przyszłości.

Dział: Aktualności
czwartek, 11 maj 2017 12:49

Święto Konstytucji na sportowo

 

3 maja – dla Polaków dzień dumy narodowej, świętowany przemówieniami, marszami czy żywymi lekcjami historii, w Augustowie dzień ten został upamiętniony między innymi na sportowo, bo jak wszyscy wiemy w zdrowym ciele, zdrowy duch.
Na boisku szkolnym ZSO im. Grzegorza Piramowicza rozegrany został VII turniej o Puchar Starosty Augustowskiego. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn wyłonionych podczas wcześniejszych kwalifikacji.

Dział: Sport

Agnieszka Maliszewska, dyrektor Polskiej Izby Mleka 1-3 maja 2017 r., jako jedyny przedstawiciel polskiego sektora mleczarskiego, uczestniczyła w Misji Wysokiego Szczebla Unijnego Komisarza ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi Phila Hogana w Kanadzie. Dyrektor PIM po raz trzeci była członkiem delegacji biznesowej podczas tych prestiżowych wyjazdów. Celem misji była promocja europejskich produktów rolno-spożywczych oraz zapewnienie im większego dostępu do rynku kanadyjskiego.

Dział: Aktualności