• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
sobota, 13 maj 2017 00:58

Bezpłatne badanie znamion skórnych

Trwają zapisy na bezpłatne badanie znamion skórnych w ramach międzynarodowej kampanii Euromelanoma 2017. Można to zrobić w jednym z ponad 300 gabinetów dermatologicznych w całej Polsce.

Dział: Aktualności

W czwartek, 11 maja w Augustowie odbyło się posiedzenie Rady Gospodarki Wodnej Regionu Wodnego Środkowej Wisły, działającej przy dyrektorze Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie, której członkowie podjęli dyskusję na temat potrzeb, możliwości, szans i zagrożeń, jakie determinują w obecnej dobie rozwój Kanału Augustowskiego.

Dział: Aktualności
piątek, 12 maj 2017 16:12

Wycinka drzew pod budowę lądowiska

W związku z pojawiającymi się kontrowersjami wokół tematu wycinki drzew na potrzeby stworzenia lądowiska dla śmigłowców ratunkowych przy augustowskim szpitalu, Burmistrz Miasta Augustowa informuje, że do chwili obecnej nie wpłynął do Urzędu Miejskiego w Augustowie kompletny wniosek o wydanie decyzji zezwalającej na usunięcie drzew kolidujących z budową lądowiska.

Dział: Aktualności

Funkcjonariusze podlaskiej KAS przeprowadzają działania kontrolne związane z wejściem w życie ustawy o monitorowaniu drogowego przewozu towarów. Mundurowi sprawdzają czy podmioty zajmujące się handlem i przewozem m.in. paliw, alkoholu i suszu tytoniowego prawidłowo wywiązują się z obowiązków wynikających z obowiązującego od 18 kwietnia tzw. pakietu przewozowego.

Dział: Aktualności
piątek, 12 maj 2017 11:27

Manifest Gmin Przyjaznych Pszczołom

Już 17 samorządów podpisało Manifest Gmin Przyjaznych Pszczołom i zobowiązało się do działań na rzecz owadów pszczołowatych. Inicjatywa skierowana jest do wszystkich gmin zainteresowanych aktywną ochroną przyrody.

Dział: Aktualności

Dnia 10.05.2017 r. w Augustowie funkcjonariusze Straży Granicznej z miejscowej placówki zatrzymali obywatela Tadżykistanu, który przekroczył granicę wbrew przepisom i nielegalnie przebywał w naszym kraju.

Dział: Aktualności
piątek, 12 maj 2017 10:32

Wygraj atrakcyjne nagrody

To już ostatni moment na zgłaszanie pływadeł w Mistrzostwach Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok „Co Ma Pływać, Nie Utonie”! Zgłoszenia można przesyłać do poniedziałku, 15 maja.

Dział: Aktualności
piątek, 12 maj 2017 10:22

Impreza nocna do lat dziewięciu!

Dzieci często zazdroszczą dorosłym, że nie muszą oni wcześnie iść spać. A tymczasem to właśnie najmłodszych w przedziale wiekowym od 6 do 9 lat czeka już niedługo prawdziwa nocna impreza!

Dział: Aktualności