• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
środa, 17 maj 2017 01:14

Narodziny żubrzątka na Podlasiu

Dzień 12 maja był bardzo szczęśliwym dniem dla prywatnej hodowli żubra w Kiermusach, gdzie przyszło na świat małe żubrzątko.

Dział: Aktualności
wtorek, 16 maj 2017 20:29

Pastelowa podróż

Mała Galeria APK przy Rynku Zygmunta Augusta 9 zaprasza zarówno wielbicieli malarstwa, jak miłośników Augustowa i Regionu Podlasia na wystawę akwarel Krzysztofa Chyżego z Białegostoku pt. "Kanał Augustowski".

Dział: Kultura
wtorek, 16 maj 2017 19:50

Trójka na medal

Drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 3 w Augustowie zagrała w finale Wojewódzkich Mistrzostw w piłkę ręczną zgodnie z pokładanymi w nich nadziejami. Nie zostawili cienia złudzeń dla kogo należy się tytuł i wyjazd na Mistrzostwa Polski.

Dział: Sport

16 maja 2017 roku w ramach wsparcia działań Agencji Frontex, misję w Grecji rozpocznie kolejna, tym razem 7 - osobowa grupa funkcjonariuszy z naszego Oddziału, którzy przez ponad miesiąc, bo do 29 czerwca, na wyspach Lesbos i Chios wykonywać będą zadania głównie związane z ochroną granicy.

Dział: Aktualności
wtorek, 16 maj 2017 13:36

KAS uderza w paliwowych oszustów

Funkcjonariusze podlaskiej KAS uderzyli w proceder nielegalnego obrotu paliwem. W wyniku działań na krajowej ósemce mundurowi z Suwałk i Budziska zatrzymali 2 ciężarówki z olejem napędowym, które wjechały do Polski z pominięciem obowiązujących w tym zakresie przepisów podatkowych.

Dział: Aktualności

Prawie 40 projektów i setki zwiedzających. Zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Podlaskiem.

Dział: Aktualności
wtorek, 16 maj 2017 10:45

Rusza przebudowa kolejnych ulic

Już wkrótce na augustowskich drogach rozpocznie się znacząca inwestycja – do końca lipca powstanie 3 km nowych ulic. W środę, 17 maja o godz. 11.00 burmistrz Augustowa Wojciech Walulik, w obecności mieszkańców, podpisze umowę z wykonawcą przebudowy – augustowskim Przedsiębiorstwem Robót Ziemnych POLDREN sp. z o.o.

Dział: Aktualności

Przemyt 14 tys. paczek papierosów udaremnili funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Czeremsze i Służby Celno-Skarbowej z przejścia granicznego w Połowcach. Kontrabandę wartą ponad 180 tys. złotych mundurowi znaleźli w przerobionym białoruskim busie. To największy udaremniony przemyt papierosów w historii przejścia granicznego w Połowcach.

Dział: Aktualności