• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
czwartek, 18 maj 2017 00:30

Walczyli o puchar Starosty

Strzałem z pistoletu oddanym przez Jarosława Szlaszyńskiego – Starostę Augustowskiego rozpoczęły się 16 maja na Strzelnicy w Klonownicy III Zawody Strzeleckie o puchar Starosty Augustowskiego z okazji Święta Straży Granicznej. Współorganizatorami imprezy były: Powiat Augustowski, Placówka Straży Granicznej w Augustowie oraz Augustowski Klub Strzelecki „Krechowiak”.

Dział: Aktualności
czwartek, 18 maj 2017 00:11

Uwaga na oszustów – znowu działają!

Oszuści, wyłudzający pieniądze metodą „na wnuczka/policjanta…” - nie próżnują. Augustowscy mundurowi odnotowali wczoraj dwie próby oszustw tego typu. Tym razem oszustom się nie udało, a o zdarzeniu natychmiast powiadomiono Policję.

Dział: Aktualności

Już po raz czwarty zapraszamy do udziału w bezpłatnym zwiedzaniu Augustowa z licencjonowanym przewodnikiem PTTK. W tym roku z okazji obchodów 460 lecia nadania praw miejskich zapraszamy do udziału w akcji również w sobotę 20 maja i niedzielę 21 maja. Zbiórka tradycyjnie o godz. 16.00 przy kolumnie Zygmunta Augusta.

Dział: Aktualności

Już od piątku, 19 maja turyści odwiedzający Augustów przez co najmniej 3 dni będą mogli skorzystać z szeregu atrakcyjnych zniżek i rabatów na usługi rejsowe, gastronomiczne, kulturalne, sportowe, turystyczne i rekreacyjne. Rusza projekt Augustowska Karta Turysty!

Dział: Aktualności

120 kilometrowy szlak prowadzący korytami rzek Pisa oraz Narew, ma być teraz bardziej eksponowany i doinwestowany. W poniedziałek 15 maja w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie przedstawiciele trzech województw: mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego - podpisali list intencyjny w tej sprawie.

Dział: Aktualności
środa, 17 maj 2017 10:50

Podsumowanie konkursu plastycznego

Miejski Dom Kultury w Augustowie zaprasza na podsumowanie konkursu plastycznego "Podania,baśnie,legendy augustowskie".

Dział: Aktualności
środa, 17 maj 2017 10:45

Ujawniony granulat z metamfetaminą

Funkcjonariusze z Placówki SG w Kuźnicy zatrzymali obywatela Białorusi, który przewoził granulat z zawartością metamfetaminy.

Dział: Aktualności

Siedem wakacyjnych wieczorów na placu Marii Konopnickiej to siedem świetnych koncertów na dywanowej scenie, która niejedno już słyszała. W tym roku nieco zmieniamy formułę i zapraszamy na I Przegląd Zespołów Muzycznych. Zapraszamy zespoły z autorskim repertuarem z całej Polski. Dla najlepszych przewidziano nagrody.

Dział: Kultura
środa, 17 maj 2017 09:25

Marsz pełen życia

To już 12 rocznica, odkąd organizowane są w Polsce Marsze dla życia, które z czasem rozszerzyły swoje miano do Marszu dla życia i rodziny. Tegoroczny odbędzie się pod hasłem: Czas na rodzinę!

Dział: Aktualności