• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

W środę, 17 maja 2017 r. Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński spotkał się z Ambasadorem Nadzwyczajnym i Pełnomocnym Wielkiego Księstwa Luksemburga w Rzeczpospolitej Polskiej Conradem Bruchem oraz Konsulem Honorowym Wielkiego Księstwa Luksemburga Adamem Byglewskim.

Dział: Aktualności
czwartek, 18 maj 2017 20:38

Wędrówka w czasie

Już w niedzielę 21 maja od godz. 11.00 do 15.00 będziemy mieli okazję uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu na terenie naszego miasta. Na podróż śladami bohaterów książki Szymona Teżewskiego: " Eteromanka" zaprasza Muzeum Ziemi Augustowskiej i Miejski Dom Kultury w Augustowie.

Dział: Aktualności

Zarząd Województwa Podlaskiego dnia 16 maja rozstrzygnął otwarte konkursy ofert na realizację zadań z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, a także ratownictwa i ochrony ludności w 2017 r.

Dział: Aktualności
czwartek, 18 maj 2017 19:55

UKS Centrum - zostań jednym z nich !

„UKS Centrum Augustów zaprasza na treningi otwarte !!! Drugoligowy klub z aspiracjami szuka zawodników zainteresowanych grą w naszym klubie w nadchodzącym sezonie 2017/2018.

Dział: Sport

26. imieniny Szkoły Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie były okazją do wspomnień i wspólnej zabawy.
Pełen wrażeń dzień rozpoczął dyrektor szkoły, pan Marek Sznejder, który powitał wszystkich zebranych i życzył wspaniałych emocji oraz powodzenia we wszystkich działaniach.

Dział: Aktualności

Blisko 210 litrów alkoholu ukrytego w podłodze naczepy próbował nielegalnie wieźć do Polski 36-letni kierowca litewskiej ciężarówki. Mężczyzna wpadł podczas kontroli funkcjonariuszy podlaskiej KAS na drodze krajowej nr 8 w Budzisku.

Dział: Aktualności
czwartek, 18 maj 2017 12:57

Akademia Baseballa w Augustowie

Od piątku (19 maj) do niedzieli (21 maj) serdecznie zapraszamy wszystkich augustowian na Akademię Baseballa.

Dział: Aktualności

Już po raz siedemnasty w białostockich „Spodkach” (gdzie mieści się Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury) odbyła się podlaska edycja konkursu „Nasze kulinarne dziedzictwo – Smaki Regionów”. 84 producentów z całego regionu zaprezentowało 129 produktów w czterech kategoriach. Po południu Jury Konkursowe ogłosiło werdykt przyznając nagrody, wyróżnienia i nominacje do nagrody "Perła 2017". Województwo Podlaskie posiada już 30 takich "Pereł" z poprzednich lat.

Dział: Aktualności
czwartek, 18 maj 2017 10:48

460 lat miasta Augustów - dzień 1

Serdecznie zapraszamy na imprezy towarzyszące obchodom 460-lecia powstania Augustowa. Na mieszkańców czeka wiele atrakcji.

Dział: Aktualności