• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
środa, 03 maj 2017 00:12

1000 drzew na minutę

Tyle młodych drzew sadzimy wiosną w Lasach Państwowych.

Dział: Aktualności
wtorek, 02 maj 2017 18:26

Spotkanie policjantów z uczniami

Augustowscy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Rutkach Nowych. Mundurowi rozmawiali z młodymi ludźmi o odpowiedzialnym korzystaniu z Internetu.

Dział: Aktualności
wtorek, 02 maj 2017 17:28

Pijany kierowca uderzył w drzewo

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 34-letni mieszkaniec gminy Augustów. Mężczyzna trafił do szpitala z podejrzeniem złamań, po tym jak uderzył samochodem w przydrożne drzewo. Kierowca był pijany – miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dział: Aktualności
wtorek, 02 maj 2017 15:46

Horror ze szczęśliwym zakończeniem

W sobotę, dnia 29 kwietnia, Sparta podejmowała na własnym boisku Puszczę Hajnówka. Przed meczem trener naszych piłkarzy J. Bayer obawiał się tego meczu ale też wiedział  iż zwycięstwo jest nam bardzo potrzebne.

Dział: Aktualności

Były wielkie wzruszenia i radość. Ale i satysfakcja, że po wielu latach w końcu udało się, że Kapituła Konkursu doceniła często wieloletni trud, kreatywność i konsekwencję. Marka to w końcu nie tylko sam produkt, ale suma wrażeń, wyobrażeń, odczuć, wierzeń i przekonań, a nagradzane produkty, inicjatywy to przecież pomysły, determinacja, piękne marzenia które udaje się łączyć.

Dział: Aktualności

W Bargłowie Kościelnym odbyły się powiatowe eliminacje „XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”. Augustowscy policjanci uczestniczyli w sędziowaniu i ocenianiu uczestników. Turniej wpisał się w cele kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo".

Dział: Aktualności
wtorek, 02 maj 2017 10:52

Rajd Rowerowy Konstytucji 3 Maja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Rajd Rowerowy Konstytucji 3 Maja, który odbędzie się już w najbliższą środę.

Dział: Aktualności

W środę, 26 kwietnia odbyło się uroczyste podsumowanie już XX Tygodnia Ekologicznego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Armii Krajowej w Augustowie. Tegoroczna edycja została zorganizowana pod hasłem „Zwierzęta w służbie człowieka”.

Dział: Aktualności