• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

W poniedziałek i wtorek, 8-9 maja w Zespole Szkół Samorządowych (ul. Mickiewicza 1) odbędzie się Festiwal Dawnych Komputerów i Gier w godz. 9.00 - 18.00. Dla starszych miłośników komputerów i gier będzie to nie lada okazja do powspominania, a tym młodszym do zobaczenia jak wyglądała rozrywka elektroniczna kilkanaście-kilkadziesiąt lat temu.

Dział: Aktualności

W dniu 4 maja br. funkcjonariusze z Placówki SG w Czeremsze zatrzymali czterech obywateli Ukrainy, którzy naruszyli obowiązujące przepisy.

Dział: Aktualności
piątek, 05 maj 2017 13:41

Spływ kajakowy

6 maja 2017 (sobota) zapraszamy na Spływ Czarną Hańczą i Kanałem Augustowskim.

Dział: Aktualności

Sportowy Klub Tańca Towarzyskiego "Promenada" serdecznie zaprasza na XI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego, który odbędzie się już w najbliższą sobotę w Augustowie.

Dział: Aktualności
piątek, 05 maj 2017 10:53

Ski Tour - Bieg na nartorolkach

Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie serdecznie zaprasza na Ski Tour czyli bieg na nartorolkach. Zawody odbędą się już w tą sobotę (6 maj).

Dział: Aktualności

W czwartek 27 kwietnia w Budzisku w ramach współpracy podlaskiej Straży Granicznej i Służby Celno-Skarbowej zatrzymano 8 nielegalnych migrantów z Wietnamu. Obcokrajowcy próbowali dostać się do Polski ukrywając się w łotewskim busie przewożącym drewniane skrzynki.

Dział: Aktualności