• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
sobota, 06 maj 2017 17:33

Dwie grupy przestępcze zlikwidowane

Funkcjonariusze białostockiego CBŚP zatrzymali 14 osób, rozbijając dwie grupy przestępcze z Podlasia i Warmii i Mazur. Grupy te zajmowały się sprzedażą marihuany, amfetaminy i innych narkotyków. Jak ustalili policjanci osoby te zaopatrywały się w „towar” u jednego z hurtowników w stolicy. Jedno z zatrzymań miało dynamiczny charakter, a mężczyzna schował 2 kg marihuany w kontenerze na śmieci. W Prokuraturze Okręgowej w Łomży, nadzorującej postępowanie zatrzymani usłyszeli zarzuty m.in. działania w zorganizowanej grupie przestępczej. W stosunku do 12 osób sąd zastosował tymczasowe aresztowanie.

Dział: Aktualności
sobota, 06 maj 2017 16:52

ZUS testuje doradców emerytalnych

Uwaga klienci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, którzy jeszcze w tym roku mogą skorzystać z obniżonego wieku emerytalnego!!! Rozpoczyna się pilotaż projektu doradcy emerytalnego ZUS. Zakład w dwóch swoich oddziałach sprawdza rozwiązanie, które wkrótce wejdzie w życie w całym kraju.

Dział: Aktualności
sobota, 06 maj 2017 12:44

Gra terenowa Eterotrasa

Muzeum Ziemi Augustowskiej i Miejski Dom Kultury zapraszają do wzięcia udziału w grze terenowej "Eterotrasa". Gra jest inspirowana powieścią Szymona Teżewskiego "Eteromanka", której akcja dzieje się w przedwojennym Augustowie.

Dział: Aktualności
sobota, 06 maj 2017 12:26

Tomasz Żółtko Koncert

Muzyk, kompozytor, poeta, teolog i publicysta. Jedna z najbardziej barwnych i niekonwencjonalnych postaci współczesnej piosenki autorskiej. Wiele z jego utworów zmusza do refleksji, krytycznego spojrzenia na siebie i otaczającą nas rzeczywistość.

Dział: Kultura
sobota, 06 maj 2017 12:16

Casting

Poszukujemy młodych bohaterów do nowego filmu Jana Jakuba Kolskiego pt. "Ułaskawienie".

Dział: Aktualności