• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

W sobotę, 6 maja w Augustowie już po raz 11 odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Promenada Cup z udziałem tancerzy z całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia.

Dział: Aktualności

Wielka wysyłka ruszyła! Ponad 7750 dzieci w prawie 300 stołówkach w Polsce będzie jeść posiłki na wesołych podkładkach, z których pozdrawia je Piotruś. Piotruś to bajkowy bohater akcji żywienia dzieci Żółty Talerz, którą Kulczyk Foundation prowadzi w sojuszu z pięcioma największymi organizacjami pomocowymi w naszym kraju. Podkładka, poza humorem, przekazuje dzieciom bardzo ważne wartości związane z empatią i zdrowym żywieniem.

Dział: Aktualności
wtorek, 09 maj 2017 18:38

Samochody warte ponad milion złotych

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce-Tartak współdziałając z funkcjonariuszami Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego odzyskali trzy kradzione pojazdy. Szacunkowa wartość wszystkich ujawnionych aut wynosi ponad milion złotych.

Dział: Aktualności

Augustowskie Towarzystwo Brydżowe oraz Osiedlowy Dom Kultury przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie zapraszają na Turniej Brydża Sportowego z okazji Dni Augustowa 2017.

Dział: Aktualności

Supraśl i Województwo Podlaskie staną się na dwa i pół miesiąca miejscem interdyscyplinarnego festiwalu Podlasie SlowFest Sztuka. Kulinaria. Natura. O idei festiwalu, który 1 lipca rozpocznie się w Supraślu opowiedzieli dziś, 8 maja w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej Roman Gutek – prezes Stowarzyszenia Nowe Horyzonty i pomysłodawca Festiwalu, Maciej Żywno Wicemarszałek Województwa Podlaskiego, Anatol Wap, dyrektor Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMWP i Radosław Dobrowolski Burmistrz Miasta i Gminy Supraśl.

Dział: Aktualności

W niedzielę, 7 maja odbyło się uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 6 w Augustowie.

Dział: Aktualności
wtorek, 09 maj 2017 12:31

70 lecie Sparty Augustow

„70 lat za nami, a my wciąż z Wami” - między innymi takim hasłem kibice znad Netty świętowali jubileusz swojego ukochanego klubu.

Dział: Aktualności
wtorek, 09 maj 2017 11:21

Nielegalnie przekroczyli granicę

W miniony czwartek (04.05.2017 r.) funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Płaskiej ukarali mandatami karnymi dwóch mężczyzn, którzy nielegalnie przekroczyli granicę, aby zrobić sobie zdjęcie po stronie białoruskiej.

Dział: Aktualności

Przemyt 680 rosyjskich, osiemnastowiecznych monet udaremnili funkcjonariusze KAS z przejścia granicznego w Połowcach. Zabytkowe numizmaty próbował wwieźć do Polski 43-letni obywatel Białorusi.

Dział: Aktualności