• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

W czwartek, 1 czerwca w Przedszkolu nr 1, w ramach akcji “Cała Polska Czyta Dzieciom” odbyło się spotkanie z bajką. Burmistrz Augustowa Wojciech Walulik wziął udział w wydarzeniu i przeczytał najmłodszym wiersz Jana Brzechwy pt. “Kwoka”.

Dział: Aktualności
czwartek, 01 czerwiec 2017 13:31

Doroczny warkot czerwcowy

W dniach 9-11 czerwca w naszym mieście odbędzie się kolejna edycja Augustowskich MotoNocy.

Dział: Aktualności

W środę, 31 maja burmistrz Augustowa Wojciech Walulik i mieszkańcy ulic: Miętowej, Rucianej i Ziołowej podpisali umowy na przebudowę kolejnych miejskich ulic.

Dział: Aktualności
czwartek, 01 czerwiec 2017 11:53

Konkurs na najładniejszą posesję

W czwartek, 1 czerwca Burmistrz Augustowa ogłosił rozpoczęcie trzeciej edycji konkursu na najładniejszą posesję w Augustowie. Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców do dbania o estetykę najbliższego otoczenia. W konkursie będą nagradzane posesje, które wyróżniają się bogactwem i układem kompozycyjnym roślinności, ukwieceniem, zadbanym ogrodzeniem.

Dział: Aktualności
czwartek, 01 czerwiec 2017 11:11

Niezwykłe wyróżnienie

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie, Elwira Pawełko, odniosła spektakularny sukces w ogólnopolskim konkursie.

Dział: Aktualności
czwartek, 01 czerwiec 2017 10:03

Z wizytą w Brasławiu

Na zaproszenie Ambasady RP w Mińsku i Brasławskiego Rejonowego Komitetu Wykonawczego w dniach 27-28 maja Województwo Podlaskie uczestniczyło w pikniku „Żagle Brasławia”.

Dział: Aktualności

Niepowtarzalna okazja, by spotkać się z uczestnikami rowerowej wyprawy dookoła świata, której głównym celem jest World Scout Jamboree w Zachodniej Wirginii w USA.

Dział: Aktualności

30 maja 2017 roku odbyły się Igrzyska Szkół Podstawowych w Indywidualnej Lekkoatletyce dziewcząt i chłopców w Suwałkach.

Dział: Sport