• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
poniedziałek, 12 czerwiec 2017 20:21

Premiera „Płyty Tatarskiej”

Już za kilka dni w sprzedaży internetowej, a pod koniec czerwca na sklepowych pólkach pojawi się „Płyta Tatarska” Karoliny Cichej i Barta Pałygi. To muzyczna wędrówka poprzez stepy, historię i oczywiście nasz region.

Dział: Kultura
poniedziałek, 12 czerwiec 2017 17:46

Letnie ODK 2017

Już po raz kolejny w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie odbędzie się akcja "Letnie ODK" skierowana do dzieci, które chcą aktywnie spędzić lipiec. W programie m.in. warsztaty taneczno-sportowe, zajęcia plastyczne, warsztaty szachowo-warcabowe, zajęcia muzyczne, gry i zabawy stolikowe. Na uczestników czekają też konkursy, ognisko czy wspólne wyjścia do kina.

Dział: Aktualności

Piętnastu obywateli Ukrainy pracowało nielegalnie w jednej z firm budowlanych województwa podlaskiego - ujawniła kontrola przeprowadzona przez OSG, Policję i Państwową Inspekcję Pracy. Pracodawca nie zawarł z cudzoziemcami umowy o pracę. Grozi mu za to kara minimum 3 tys. złotych. Dziesięciu obywateli Ukrainy w wiek 22-50 lat, których w związku z tym zatrzymano 7 czerwca br., zostało zobowiązanych do opuszczenia Polski. Dodatkowo otrzymali oni zakaz wjazdu na terytorium naszego kraju na okres 1 roku.

Dział: Artykuły
poniedziałek, 12 czerwiec 2017 12:10

Jedyna w roku taka noc – Noc Świętojańska

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają do zabawy w prasłowiańskim klimacie. 23 czerwca już po raz drugi błonie nad rzeką Nettą staną się miejscem świętojańskiego pikniku, na którym nie zabraknie tradycyjnych, ludowych elementów.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 12 czerwiec 2017 10:11

Puchar Polski w Augustowie dla Damentki i Klimas

W minioną niedzielę triathloniści po raz kolejny rywalizowali o punkty w ramach Pucharu Polski. Rywalizacja w Augustowie podczas zawodów z cyklu Elemental Tri Series była niezwykle zacięta. Tegoroczne zawody odbywające się w urokliwej scenerii Jeziora Necko pokazały, że to miasto ma doskonały potencjał do zorganizowania dużej imprezy triathlonowej.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 12 czerwiec 2017 09:24

Błędy Bardotki czyli kilka słów o fotostarzeniu

Kto z nas nie kojarzy pięknej Brigitte Bardot, aktorki uznanej za sex bombę w latach 50tych i 60tych ubiegłego wieku. Kobieta o nie dość że niezwykłej, to niebanalnej urodzie, wprowadziła szereg mód; wiele zapatrzonych w nią dziewcząt ślepo naśladowało jej strój, makijaż i ... pięknie opaloną skórę. Brgitte uwielbiała się opalać.

Dział: Artykuły
poniedziałek, 12 czerwiec 2017 08:39

Iskra na Obcasach - Jutro będziemy szczęśliwi

Zapraszamy Panie na ostatnie przed wakacjami spotkanie Iskry na Obcasach. Tym razem oglądniemy film „Jutro będziemy szczęśliwi”.

Dział: Aktualności