• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
piątek, 16 czerwiec 2017 13:41

Na rzecz patriotycznego wychowania młodzieży

16 czerwca w Starostwie Powiatowym odbyło się podpisanie porozumienia pomiędzy Powiatem Augustowskim, Stowarzyszeniem Polska Organizacja Wojskowa i Zespołem Szkół Technicznych w Augustowie w sprawie współpracy obejmującej podejmowanie wspólnych działań na rzecz obronności Państwa i wychowania patriotyczno – obywatelskiego młodzieży.

Dział: Aktualności
piątek, 16 czerwiec 2017 12:32

Ostatnie zawody karateków przed wakacjami

W minioną sobotę(10 czerwca) br. odbył się II Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin organizowany przez Białostocki Klub Karate Kyokushin „KANKU”. Był to ostatni turniej przed nadchodzącymi wakacjami.

Dział: Sport
piątek, 16 czerwiec 2017 09:29

Turniej Dyrektora

13 czerwca odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Placówek Młodzieżowych Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Augustowie. W turnieju wzięły udział 3 augustowskie szkoły ponadgimnazjalne ( II LO, ACE, ZST) oraz reprezentacja Bursy Międzyszkolnej.

Dział: Sport
piątek, 16 czerwiec 2017 08:12

Działania Bezpieczny Weekend

Augustowscy policjanci prowadzą wzmożone działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym z wypoczynku. Wypoczywającym nad akwenami mundurowi przedstawiają założenia ogólnopolskiej kampanii MSWiA "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" Działania zakończą się w najbliższą niedzielę.

Dział: Aktualności