• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
poniedziałek, 05 czerwiec 2017 22:15

Światowy Dzień bez Tytoniu

31 maja 2017 roku obchodzony był na całym świecie „Światowy Dzień bez Tytoniu”. Również w naszym powiecie pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Augustowie zorganizowali 2 akcje informacyjno- profilaktyczne zachęcające do wykonywania badań i rozstania się z nałogiem palenia tytoniu.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 05 czerwiec 2017 21:48

Jak bakteria "zje" alergię

Współcześnie coraz więcej mówi się o problemie, jakim są alergie. Często też słyszymy o pewnym stopniu bezradności związanej z ich leczeniem. Wynika to w dużej mierze z zawiłości problemu i faktu, że alergie, tak jak nowotwory, są chorobą autoimmunoligiczną - organizm na skutek działania czynników środowiskowych i "własnych" tzn. wewnętrznych, niejako sam generuje ich powstanie.

Dział: Artykuły
poniedziałek, 05 czerwiec 2017 14:20

Dzień Dzieci i Rodziców – Festiwal Taneczny

Augustowskie Placówki Kultury zaraszają na Dzień Dzieci i Rodziców. Na scenie rozstawionej 10 czerwca od godziny 15:00 na Rynku Zygmunta Augusta.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 05 czerwiec 2017 12:30

Sztorm w Grand Prix Białegostoku w boksie olimpijskim

4 czerwca zakończył się trwający dwa dni młodzieżowy turniej bokserski Grand Prix Białegostoku. Gospodarzem turnieju był BKS „Hetman” Białystok.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 05 czerwiec 2017 12:02

Odpowiedzą za pobicie

W ręce suwalskich policjantów trafili trzej mieszkańcy powiatu augustowskiego, którzy w Suwałkach pobili 24-latka ze swojego regionu. Ich dalszym losem zajmie się sąd.

Dział: Aktualności

W sobotę 3 czerwca na drodze krajowej nr 8 funkcjonariusze podlaskiej Służby Celno-Skarbowej podczas kontroli forda transita na brytyjskich numerach rejestracyjnych ujawnili 3 nielegalnych migrantów z Iraku. Azjatów oraz litewskiego kierowcę busa przejęli współpracujący z mundurowymi z KAS strażnicy graniczni z Placówki SG w Augustowie.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 05 czerwiec 2017 10:21

Wędkarskie zmagania dzieci

W dniu 4 czerwca odbyły się zawody w wędkarstwie zorganizowane przez Koło PZW w Augustowie z okazji Dnia Dziecka. W tegorocznych zawodach wzięło udział 53 młodych zawodników (w tym 14 dziewcząt).

Dział: Aktualności