• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
wtorek, 06 czerwiec 2017 18:32

Noc bibliotek w Jabłońskich

Biblioteka Szkoły Podstawowej w Jabłońskich jest jedną z 1352 bibliotek w Polsce, które wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Noc bibliotek – czytanie porusza”. Głównym inicjatorem nocy bibliotek w naszej szkole była p. Halina Masztalerz, natomiast współorganizatorami p. Ewa Rudziewicz i p. Alicja Trocka.

Dział: Aktualności
wtorek, 06 czerwiec 2017 12:01

Święto Pogranicza 2017

Na zaproszenie Rejonu Łoździeje 3 czerwca przedstawiciele Powiatu Augustowskiego uczestniczyli w „Święcie Pogranicza 2017” połączonym z dwudniowymi obchodami 420 – lecia litewskiego miasta Łoździeje.

Dział: Aktualności
wtorek, 06 czerwiec 2017 10:52

Ćwiczenia RENEGADE – SAREX 17/1

W dniach 6–9 czerwca 2017 r., Dowództwo Operacyjne Rodzaju Sił Zbrojnych w ramach ogólnokrajowego ćwiczenia RENEGADE – SAREX 17/I przeprowadzi epizod RENEGADE tj. zdarzenia dotyczącego naruszenia przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej.

Dział: Aktualności

Od poniedziałku, 5 czerwca na ekranach LCD w 60 liniach warszawskich autobusów można zobaczyć nowy spot promocyjny Augustowa.

Dział: Aktualności

W sobotę 3 czerwca leśnicy z terenu RDLP w Białymstoku po raz kolejny pielgrzymowali do Studzienicznej. Powyższa impreza organizowana jest cyklicznie od roku 2000. Scala ono środowisko leśne przez pryzmat wiary i nauczania Jana Pawła II. Pielgrzymka jest również okazją do koleżeńskich spotkań osób pracujących na co dzień w odległych miejscach i różnych instytucjach związanych z lasami.

Dział: Aktualności

Czwórka uczniów z Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Augustowie wraz z nauczycielkami: Beatą Granacką i Ewą Chodacz w dniach od 26 maja do 1 czerwca br. gościła w Druskiennikach na Litwie w ramach projektu: „Consumer Awareness for Students in Europe” tj. „Świadomość konsumencka wśród uczniów w Europie” finansowanego z programu Erasmus+. To już trzecia zagraniczna wizyta gimnazjalistów w ramach projektu, który ma za zadanie kształtować świadomość uczniów jako racjonalnych konsumentów.

Dział: Aktualności