• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
środa, 07 czerwiec 2017 21:04

„Czytanie Porusza”

Już tradycyjnie, bo po raz siódmy, Augustowskie Placówki Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiły dzieci wraz z rodzicami na Nocne Czytanie Książek, które odbyło się 3 - 4 czerwca w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Tej nocy miejska biblioteka w czarodziejski sposób przeistoczyła się w Akademię Pana Kleksa a na uczestników wspólnej zabawy czekała moc atrakcji.

Dział: Aktualności

W sobotę, 3 czerwca uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Augustowie wzięli udział w Podlaskiej gimnazjadzie w lekkiej atletyce im. Stanisława Baszenia w Białymstoku i zdobyli wysokie miejsca. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dział: Sport
środa, 07 czerwiec 2017 19:55

Augustowska wizytówka muzyczna

Zapewne wszyscy mieszkańcy Augustowa znają te trzy niewysokie, blisko siebie usytuowane, jakby "przytulone" budynki przy ul. Wybickiego. To augustowska Szkoła Muzyczna. Mieści się tu ona od 1979 r., a ciągły, dynamiczny jej rozwój wart jest choć chwili zatrzymania i uwagi.

Dział: Aktualności
środa, 07 czerwiec 2017 14:55

Holenderskie Policjantki w Augustowie

W ramach projektu współpracy pomiędzy Polską a holenderską Policją "Twoje bezpieczeństwo – nasza sprawa, praca w Holandii", poświęconemu zapobieganiu handlowi ludźmi, augustowskich policjantów odwiedziła delegacja policjantek z Holandii.

Dział: Aktualności

Najbliższa niedziela (11 czerwca) w Augustowie, upłynie pod znakiem sportowej rywalizacji, za sprawą zawodów triathlonowych z cyklu Elemental Tri Series 2017. Na listach startowych znalazło się kilkuset zawodników, którzy walczyć będą o Puchar Polski w triathlonie. Dodatkowo na najkrótszym dystansie rozegrane zostaną Mistrzostwa Augustowa.

Dział: Aktualności
środa, 07 czerwiec 2017 11:03

Utrudnienia z korzystania z pływalni

Korzystających z pływalni uprzejmie informujemy, że w związku z organizacją zawodów pływackich „Mistrzostwa w Pływaniu klas II Augustowskich Szkół Podstawowych” w dniu 08.06.2017r. (czwartek) hala basenowa będzie NIEDOSTĘPNA w godzinach 8:30-11:00.

Dział: Aktualności

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili papierosy bez polskich znaków akcyzy o szacunkowej wartości ponad 400 tys. zł. Nielegalny towar przewoził 41-letni obywatel Polski udając kuriera jednej z przewozowych firm.

Dział: Aktualności
środa, 07 czerwiec 2017 08:22

DKF Kinochłonek - Bolek i Lolek

W PRL-u codziennie o 19.00 wszystkie dzieci zasiadały przed telewizorem i oglądały "Bolka i Lolka". Ciemnowłosy wysoki Bolek i jasnowłosy pucołowaty Lolek zawsze mieli szalone pomysły, przeżywali niezwykłe przygody i nigdy się nie nudzili.

Dział: Aktualności