• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
czwartek, 08 czerwiec 2017 20:34

Świetny występ UKS Technik

W dniu 7 czerwca w Łomży odbyła się duża, międzynarodowa impreza lekkoatletyczna. Do rywalizacji stanęło około 300 zawodników reprezentujących 16 krajów. Największą osobistością mityngu był Konrad Bukowiecki - halowy mistrz Europy w pchnięciu kulą.

Dział: Sport
czwartek, 08 czerwiec 2017 18:32

Bezpieczeństwo nade wszystko

W dniach: od 8 do 10 czerwca po raz dziewiąty na Kongresie Security w Płaskiej spotkają się dyrektorzy bezpieczeństwa, prezesi, właściciele największych w kraju Agencji Ochrony. Spotkanie ma zasięg ogólnopolski, a nawet międzynarodowy, gdyż odwiedzają go również szefowie ds. bezpieczeństwa dużych korporacji międzynarodowych. Przyjeżdżają też osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo w spółkach Skarbu Państwa.

Dział: Aktualności

Augustów otworzył kolejne drzwi na drodze do rozwoju przedsiębiorczości w mieście. W poniedziałek, 5 czerwca w Dzienniku Ustaw zostało opublikowane rozporządzenie Rady Ministrów o utworzeniu Podstrefy Augustów w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. To niezwykle istotne wydarzenie dla rozwoju gospodarczego Augustowa.

Dział: Aktualności

7 czerwca w Augustowie w Hotelu Warszawa odbyło się uroczyste otwarcie XIII Podlaskiego Rajdu Ratownictwa Medycznego.

Dział: Aktualności

Anglicy mają bell flower lub bluebell, Rosjanie – kołokolczik, Francuzi, Włosi, Hiszpanie – campanulę a my Polacy mamy dzwonki.

Dział: Artykuły
czwartek, 08 czerwiec 2017 11:45

Sztuka szkutnictwa i zaangażowania

Mija rok od czasu, gdy w Polsce pod symbolem 711504 zarejestrowano nowy zawód - szkutnik. Można go zdobyć między innymi w augustowskim Zespole Szkół Technicznych im. gen. Prądzyńskiego.

Dział: Artykuły
czwartek, 08 czerwiec 2017 10:39

Policjanci na dniu ratownictwa medycznego w ACE

Augustowscy policjanci skorzystali z zaproszenia organizatorów Dnia Ratownictwa Medycznego. Mundurowi ze zgromadzonymi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz o bezpieczeństwie nad wodą w ramach kampanii MSWiA „Kręci Mnie Bezpieczeństwo nad wodą”.

Dział: Aktualności
czwartek, 08 czerwiec 2017 09:48

Głosuj na Dąb Niepodległości

Konkurs Drzewo Roku Klubu Gaja promuje postawy szacunku dla przyrody oraz pokazuje przykłady ciekawych związków pomiędzy kulturą i historią lokalnej społeczności, a drzewem, które jest przez nią szczególnie doceniane. W konkursie nie szukamy drzewa najwyższego, najgrubszego czy najstarszego, ale drzewa z opowieścią, która pobudza wyobraźnię i integruje lokalną społeczność.

Dział: Aktualności
czwartek, 08 czerwiec 2017 08:14

Jakub Żulczyk w Augustowie

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają 16 czerwca o godz. 19:00 do Miejskiego Domu Kultury na kolejne spotkanie z cyklu Lektura Obowiązkowa.

Dział: Aktualności