• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

W całej Polsce blisko 60 tysięcy klientów skorzystało z bezpłatnych porad doradcy emerytalnego w ciągu pierwszego tygodnia ich działania w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Dział: Artykuły

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zatrzymaj rzekę w kadrze”. Konkurs jest skierowany do młodych fotografów amatorów w wieku od 7 do 15 lat. Na prace konkursowe organizatorzy czekają do 21.05.2018 r. Najlepsze prace będzie można obejrzeć podczas wystawy pokonkursowej. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.

Dział: Kultura
środa, 12 lipiec 2017 13:30

Koncert na statku Sajno

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na drugi w tym sezonie koncert na statku. Nie zdołała przestraszyć nas pogoda przed koncertem zespołu Ballady i Romanse, miejmy nadzieję, że tym razem będzie jeszcze lepiej.

Dział: Aktualności
środa, 12 lipiec 2017 11:43

Wystawa koni w Sztabinie

W niedzielę 2 lipca w Sztabinie odbyła się, zorganizowana przez Terenowe Koło Hodowców Koni w Sztabinie, IX Wystawa Polskich Koni Rasy Zimnokrwistej i Ardeńskiej (czempionat młodzieży oraz ocena źrebiąt pod matkami).

Dział: Aktualności

W środę 12 lipca, w Dniu Pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej z lipca 1945 r., dyrektor Oddziału IPN w Białymstoku dr hab. Piotr Kardela wspólnie z wojewodą podlaskim Bohdanem Paszkowskim i przedstawicielami urzędów oraz służb mundurowych złożyli kwiaty przy pomniku żołnierzy Armii Krajowej okręgów Wileńskiego, Nowogródzkiego i Białostockiego.

Dział: Aktualności

W tym roku konkurs skoków będzie wyjątkowy z dwóch względów. Po pierwsze klub obchodzi 70-lecie swojej działalności. Po drugie zawody w Augustowie awansowały, ponieważ została im przyznana klasa elite.

 

Dział: Sport
środa, 12 lipiec 2017 08:26

Otwarto Wilczy Szlak

Dnia 7 lipca 2017 r. Nadleśnictwo Augustów uczestniczyło w otwarciu pierwszego etapu Wielkiego Szlaku Leśnego, pod nazwą Wilczy Szlak, który biegnie wśród bunkrów dawnej kwatery A. Hitlera zwanej „Wilczym Szańcem".

Dział: Aktualności