• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
czwartek, 13 lipiec 2017 13:46

Zapraszamy na Krechowieckie Święto

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Obchodów 100. Rocznicy Bitwy 1 Pułku Ułanów pod Krechowcami serdecznie zapraszamy na uroczystości, które odbędą się w Augustowie 23 lipca 2017 roku.

Dział: Aktualności

Powiat Augustowski ma pod swoją opieką 70 rodzin zastępczych, w których przebywa 113 dzieci. W celu kształtowania prawidłowych postaw u młodych ludzi, zaprzyjaźnieniu ich z otaczającą przyrodą, a także nauczeniu szacunku do natury, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Augustowie przy współpracy z Nadleśnictwami z terenu Powiatu Augustowskiego (Nadleśnictwo Augustów, Nadleśnictwo Szczebra i Nadleśnictwo Płaska) zorganizowało już po raz piaty konkurs plastyczny dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej, w tym roku pt. „ Skrzydlaci przyjaciele lasów i ogrodów”.

Dział: Aktualności

Zapraszamy wszystkich już 14 lipca o godzinie 21:45 do Amfiteatru nad jez. Necko na seans. Tym razem obejrzymy film S. Barei, pt.: „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz”.

Dział: Aktualności

Nie rozpieszcza nas ostatnio pogoda. Dlatego też zmniejszają się nasze wymagania względem niej: wystarczy, że nie pada deszcz, byśmy byli zadowoleni. Niestety zbyt rzadko mamy ku temu okazję. Gdy to piszę, kolejne krople deszczu uderzają o szybę. Oby nie zakończyło się to kolejnym kataklizmem, oby po raz kolejny ulicy nie spłynęły wodą jak w Wenecji.

Dział: Artykuły
czwartek, 13 lipiec 2017 08:49

V Wystawa Koni Zimnokrwistych

Dnia 16 lipca(niedziela) zapraszamy wszystkich na V Wystawę Koni Zimnokrwistych. Wydarzenie odbędzie się na Targowicy przy ulicy Wypusty i rozpocznie się o godzinie 11:00.

Dział: Aktualności