• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
poniedziałek, 17 lipiec 2017 13:12

Konie na Końskim Rynku

W ostatnią niedzielę Koński Rynek na ulicy Wypusty zapełnił się, nomen omen, końmi. Powodem była organizowana tam piąta już edycja Wystawy Koni Zimnokrwistych. Od godziny jedenastej miejsce usytuowane na obrzeżach miasta coraz bardziej się zapełniało.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 17 lipiec 2017 10:10

„Dzisiaj zwycięży dobro”

Kolejny z serii muzycznych występów na statku Sajno upłynął pod znakiem twórczości duetu Jakubik & Deriglasoff. Panowie zagrać mieli utwory ze swej wspólnej płyty, 40 przebojów, dostępnej za darmo w sieci. Jak wskazuje sama nazwa, zebranych na pokładzie słuchaczy czekała iście końska dawka muzyki.

Dział: Kultura
poniedziałek, 17 lipiec 2017 09:55

Wysyp medali

Na jeziorze Żnińskie Małe w dniach 14-16 lipca odbyły się Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za motorówką. Augustowianie jak zwykle nie zawiedli przywożąc z zawodów worek medali.

Dział: Sport
poniedziałek, 17 lipiec 2017 09:18

Pięć dni niepowtarzalnej uczty muzycznej

Augustowski Blues Maraton to wyjątkowe wydarzenie, które każdego roku obfituje w dawkę elektryzującej muzyki oraz niesamowitą atmosferę tworzoną przez miłośników bluesa. To niebanalny festiwal muzyczny, podczas którego mamy okazję posłuchać świetnej muzyki w wykonaniu znakomitych artystów w kameralnej atmosferze jednej z augustowskich restauracji i na statku, a w tym roku także na Rynku Zygmunta Augusta! Serdecznie zapraszamy!

Dział: Kultura