• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy" zapraszają 15 lipca na wycieczkę rowerową z przewodnikiem trasą "Wokół jeziora Hańcza".

Dział: Aktualności
wtorek, 04 lipiec 2017 12:06

Szkody po nawałnicy

W dniu 29.06.2017r. przez teren Nadleśnictwa Płaska przeszła gwałtowna burza. Podczas burzy silny wiatr połamał oraz uszkodził wiele drzew.

Dział: Aktualności
wtorek, 04 lipiec 2017 11:22

Lato w rytmie Bluesa

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na jubileuszowy V Augustowski Blues Maraton. W dniach 18-22 lipca za sprawą największych osobistości polskiego i europejskiego bluesa Augustów rozkołyszą rytmy różnych stylów tego gatunku muzycznego.

Dział: Kultura
wtorek, 04 lipiec 2017 10:04

Wizyta minister Anny Anders

W poniedziałek, 3 lipca burmistrz Augustowa Wojciech Walulik przyjmował minister Annę Anders, Pełnomocnik Rządu do spraw Dialogu Międzynarodowego i senator Ziemi Augustowskiej. Minister Anders spotkała się z augustowianami, członkami rodzin żołnierzy 2. Korpusu Polskiego – Armii Andersa, jak również złożyła wizytę w II Liceum Ogólnokształcącym w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie oraz odwiedziła plac budowy Strefy Aktywności Gospodarczej w Augustowie.

Dział: Aktualności