• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
piątek, 11 sierpień 2017 00:44

AugustOFF Live Festiwal 2017 - dzień 1

Augustoff Live Festival to małe muzyczne Święto w Augustowie, to randka z muzyką, którą znasz lub taką którą słyszysz po raz pierwszy. To wieczory po których budzisz się rano i chcesz jeszcze.

Dział: Aktualności

Podczas XXXVII sesji Rady Miejskiej w Augustowie w czwartek, 10 sierpnia po raz pierwszy w historii Augustowa przyznane zostały nagrody i stypendia Burmistrza Miasta Augustowa za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury. Laureatami nagród i stypendiów zostały osoby o niekwestionowanych osiągnięciach, które swoją wytężoną pracą wnoszą istotny wkład w rozwój życia kulturalnego Augustowa.

Dział: Aktualności
piątek, 11 sierpień 2017 00:34

Biesiadny rejs Jaćwieżą

Już dziś, 11 sierpnia (piątek), serdecznie zapraszamy na biesiadny rejs statkiem pasażerskim Jaćwież. 

Dział: Aktualności
czwartek, 10 sierpień 2017 21:39

Otwarte Spławikowe Zawody Wędkarskie

Wszystkich chętnych zapraszamy na Otwarte Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Przechodni Kapitana Sportowego Koła PZW Augustów.

Dział: Aktualności
czwartek, 10 sierpień 2017 21:28

Polska policja dziś

Minęło już 98 lat od powstania policji. Przeszła długą drogę, aby dziś zasłużyć na miano nie tylko największej w Polsce formacji mundurowej, lecz również nowoczesnej i skutecznej służby stojącej na straży bezpieczeństwa wewnętrznego państwa.

Dział: Aktualności
czwartek, 10 sierpień 2017 15:03

Zostań twórcą zmian w swoim mieście!

Zapraszamy do zgłaszania pomysłów do trzeciej edycji Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Dział: Aktualności
czwartek, 10 sierpień 2017 14:27

Augustoff Live nadchodzi!

Już od jutra Augustów rozbrzmi muzyką niekoniecznie znaną szerszym kręgom, ale na tyle ambitną i oryginalną, że grzechem byłoby jej nie poznać, zwłaszcza gdy organizatorzy imprezy Augustoff Live Festival zapewniają nam ku temu niepowtarzalną okazję.

Dział: Aktualności

Jedyny cykl biegów z przeszkodami (OCR) na Podlasiu, idealny dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z biegami przeszkodowymi. Niedawno zakończony HERO RUN w Szelmencie okazał się strzałem w dziesiątkę pod każdym względem. W biegu wzięło udział prawie 500 zawodników z całej Polski (dorośli i dzieci). Oprawa nocnego biegu zrobiła ogromne wrażenie, a sami biegacze bardzo docenili oryginalność przeszkód oraz urozmaiconą, trudną trasę.

Dział: Aktualności

WOSiR Szelment wraz z Polskim Związkiem Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego organizuje jedną z najważniejszych imprez sportowych na nartach wodnych organizowanej za wyciągiem - Mistrzostwa Polski oraz Grant Prix Pucharu Europy w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem. Zawody odbędą się w Szelmencie w dniach 11 - 13.09.2017 r.

Dział: Sport

Funkcjonariusze z Placówki SG w Kuźnicy odzyskali auto warte kilkadziesiąt tysięcy złotych. Samochód figurował w dostępnych bazach danych jako skradziony.

Dział: Aktualności
Strona 1 z 2