• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Tuż przed swoim procesem Grzegorz K., właściciel toru kartingowego w Augustowie, na którym jakiś czas temu doszło do głośnego wypadku, został porzucony przez swoją adwokatkę. 

Dział: Aktualności
wtorek, 08 sierpień 2017 22:47

Nowe, uciążliwe przepisy o prawie wodnym

Podpisane w ubiegłym tygodniu przez prezydenta nowe Prawo wodne oznacza dla rolników dodatkowe uciążliwości i koszt. Wprowadza ono opłaty za pobór wody, które obejmą też rolników i hodowców ryb, a także nowe regulacje dotyczące ograniczania odpływu azotu ze źródeł rolniczych. Rolnicy będą zmuszeni dłużej przechowywać nawozy organiczne, jak obornik czy gnojówka, co pociągnie za sobą kosztowne inwestycje sięgające przynajmniej 754 mln zł.

Dział: Artykuły
wtorek, 08 sierpień 2017 13:49

Już dziś Wielki Dzień Pszczół

Gry miejskie, warsztaty, pikniki – obchodzony 8 sierpnia Wielki Dzień Pszczół to niecodzienne połączenie rozrywki i edukacji. W tym roku wydarzenia związane ze świętem odbędą się w ponad 40 miejscach w całym kraju. Także w województwie podlaskim.Z okazji ,,Dnia Pszczół'' Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski odwiedził pasiekę Włodzimierza Owłasiuka w miejscowości Przybudki, produkującego produkt tradycyjny "Lipiec Białowieski".

Dział: Aktualności
wtorek, 08 sierpień 2017 11:40

AUGUSTÓW CUP 2017

W miniony weekend (5-6.08.) Oddział PTTK w Augustowie po raz czwarty był organizatorem regat AUGUSTÓW CUP rozgrywanych w ramach eliminacji Pucharu Polski Jachtów Kabinowych. Przy słonecznej i wietrznej pogodzie ścigało się 40 jachtów. Regaty rozgrywano w siedmu klasach: T1, T2, T3, Open, Omega Sport, Omega Standard i Optymist.

Dział: Sport
wtorek, 08 sierpień 2017 10:46

Próba ucieczki przemytnika papierosów

4,3 tys. paczek papierosów próbował przemycić do Polski w swoim samochodzie 42-letni obywatel Białorusi. Plany pokrzyżowali mu funkcjonariusze KAS z polsko-białoruskiego przejścia granicznego w Kuźnicy.

Dział: Aktualności