• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

15 sierpnia podsuwalskie jezioro Wigry będzie gościło uczestników XXV edycji Regat Żeglarskich o Puchar Dyrektora Wigierskiego Parku Narodowego.

Dział: Aktualności

Funkcjonariusze z Placówki SG w Sejnach zatrzymali do kontroli auto, w którym ani kierowca ani pasażerowie nie miali uprawnień do jego prowadzenia.

Dział: Aktualności
środa, 09 sierpień 2017 19:59

W Puszczy Białowieskiej coraz mniej drzew

Od początku roku w trzech puszczańskich nadleśnictwach Browsk, Hajnówka i Białowieża pozyskano 111 tys. 993 m sześć. drewna - poinformowały Lasy Państwowe. Jeżeli przyjąć, że jedno drzewo to 1,1-1,2 m sześc. drewna, to z Puszczy Białowieskiej usunięto ponad 93 tys. drzew.

Dział: Aktualności

Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał we wtorek, 8 sierpnia dofinasowanie na aktywną integrację, czyli na wsparcie osób w trudnej sytuacji w powrocie do aktywności i samodzielności. Poinformowali o tym na dzisiejszej, 9 sierpnia konferencji prasowej wicemarszałkowie Anna Naszkiewicz i Maciej Żywno oraz wicedyrektor Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Małgorzata Kukor-Kołodko.

Dział: Aktualności
środa, 09 sierpień 2017 13:47

Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą

5 i 6 sierpnia 2017 roku na plaży miejskiej nad jeziorem Necko w Augustowie strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie wraz z augustowskimi policjantami oraz augustowskim  WOPR włączyli się w działania z zakresu edukacji społecznej w ramach ogólnopolskiej kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą" pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Dział: Aktualności
środa, 09 sierpień 2017 13:39

Uciekał, bo był pod wpływem alkoholu

Wczoraj (08.08.2017 r.) funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie zatrzymali sprawcę kolizji drogowej, który oddalił się z miejsca zdarzenia. Kierowca Opla Movano uciekał, bo był pod wpływem alkoholu.

Dział: Aktualności
środa, 09 sierpień 2017 10:45

Weekend kulturalnych doznań w Augustowie

Już po raz czwarty miłośników alternatywnych brzmień przyciąga do Augustowa AugustOFF Live Festival. Augustowskie Placówki Kultury i w tym roku zaprosiły wyjątkowych wykonawców, którzy występować będą przed augustowską publicznością od piątku do niedzieli.

Dział: Aktualności