• 1
  • 2
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Podczas sesji Rady Powiatu 28 grudnia radni przyjęli budżet powiatu augustowskiego na 2018 rok. W planach jest przebudowa dróg (19 mln zł), budowa mostu na rzece Bargłówka, budowa lądowiska dla śmigłowców przy SPZOZ (ponad 1 mln zł). Zarezerwowano także środki w wysokości 1,17 mln zł na skutki spłaty przez SPZOZ kredytu zaciągniętego w latach poprzednich. Powiat wyłoży też kwotę 2,11 mln zł na remont hospicjum. Priorytetowym jest również zapewnienie w budżecie środków na funkcjonowanie wszystkich pozostałych zadań w sposób prawidłowy.

Dział: Aktualności
wtorek, 02 styczeń 2018 17:16

KAS szuka chętnych do służby

Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w woj. podlaskim. Do 16 stycznia br. kandydaci mogą składać dokumenty i ubiegać się o przyjęcie do służby. Na osoby które z wynikiem pozytywnym przejdą kolejne etapy postępowania kwalifikacyjnego czeka 20 etatów w granicznych drogowych oddziałach celnych w Kuźnicy, Bobrownikach i Połowcach podlegających Podlaskiemu Urzędowi Celno-Skarbowemu w Białymstoku.

Dział: Aktualności
wtorek, 02 styczeń 2018 15:19

Sportowy pojedynek roku

Dyskusyjny Klub Filmowy KINOCHŁON rok 2018 przywita filmem, dzięki któremu widownia wstrzyma oddech powracając na kilkadziesiąt minut do 1980 roku i wielkiego, emocjonującego sportowego pojedynku...

Dział: Kultura

Uprzejmie informuję wszystkich mieszkańców, iż 10 stycznia 2018 r. (środa) o godz. 15.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Statutowej Rady Miejskiej w Augustowie.

Dział: Aktualności

Wigierski Park Narodowy zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Arkadiuszem Makowskim, który opowie o swojej wyprawie na Filipiny. Prelekcja odbędzie się w piątek (5 stycznia) w Muzeum Wigier w Starym Folwarku. Początek o godz. 17.00.

Dział: Kultura

W dniu 18 grudnia 2017 roku Areszt Śledczy w Suwałkach uczestniczył w przygotowaniu obiektu edukacyjnego do realizacji interaktywnych lekcji historii, znajdującego się na terenie Nadleśnictwa Augustów.

Dział: Aktualności