• 1
  • 2
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
środa, 03 styczeń 2018 22:25

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, wykorzystywane jedynie przez część roku na pierwszy kwartał 2018 r. z terenu miasta Augustowa.

Dział: Aktualności
środa, 03 styczeń 2018 21:28

Stypendia i nagrody Burmistrza Augustowa

Do 31 stycznia 2018 roku można składać wnioski o przyznanie stypendium i nagród Burmistrza Miasta Augustowa za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury w roku 2017.

Dział: Aktualności

W budżecie Augustowa zaplanowano budowę bazy dla kajakarzy. Podczas LXIII sesji Rady Miasta, w dniu 28 grudnia 2017 r. poruszona została kwestia niezawarcia dotychczas umowy z wykonawcą, który wygrał przetarg.

Dział: Aktualności
środa, 03 styczeń 2018 21:02

Zmiany w prawie meldunkowym

Aby zameldować się przez internet, należy wejść na stronę www.obywatel.gov.pl. Warunkiem skorzystania z tej formuły jest posiadanie profilu zaufanego ePUAP albo podpisu elektronicznego.

Dział: Aktualności
środa, 03 styczeń 2018 17:11

Nowość - doradcy płatników na salach ZUS

Jeden przelew składkowy zamiast trzech , a nawet czterech stał się faktem. Pierwsze kilkadziesiąt tysięcy wpłat, które wpłynęły na indywidualne rachunki, zostały już rozliczone przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wkrótce na salach obsługi klientów ZUS pojawią się doradcy płatników składek.

Dział: Aktualności
środa, 03 styczeń 2018 16:12

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej

10 stycznia 2018 r. /środa/ o godz. 13.00 w Urzędzie Miejskim w Augustowie odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Augustowie.

Dział: Aktualności
środa, 03 styczeń 2018 12:39

Nietrzeźwy kierowca mazdy

Augustowscy policjanci zatrzymali 28 – letniego mieszkańca gminy Sztabin, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna odpowie przed sądem.

Dział: Aktualności
środa, 03 styczeń 2018 12:32

Nabór do grupy teatralnej

Wszystkich, którzy kochają magię teatru, mają doświadczenie w występach teatralnych, chcą rozwijać się aktorsko, lubią śpiewać, tańczyć, posiadają umiejętności gry na instrumencie, a także są zainteresowani, by zostać specjalistą do spraw technicznych, menedżerskich, promocyjnych, serdecznie zapraszamy do zaangażowania się do nowo powstającej grupy teatralnej.

Dział: Aktualności
środa, 03 styczeń 2018 10:49

Przed nami mecz!

W sobotę, 6 stycznia 2018 roku w Hali SP 4 w Augustowie, przy ul. Marii Konopnickiej 5 zostanie rozegrany mecz UKS Centrum Augustów z KS Metro Warszawa.

Dział: Aktualności

Loteria fantowa, orkiestrowy kiermasz, pokazy zumby, spotkania autorskie, warsztaty, koncerty i przeróżne atrakcje dla dzieci – to zaledwie kilka punktów programu 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Augustowie.

Dział: Aktualności
Strona 1 z 2