• 1
  • 2
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
czwartek, 04 styczeń 2018 21:06

II miejsce w Finale Grupy Północnej

10 grudnia 2017r. ,w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Augustowie, zostały zakończone Finały Grupy Północnej IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w koszykówce dziewcząt . Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Augustowa wywalczyły w Finale II miejsce. Trenerem drużyny jest Krzysztof Bogdański.

Dział: Aktualności
czwartek, 04 styczeń 2018 20:40

Komisja Opiniująca

W czwartek, 4 stycznia 2018 roku w Urzędzie Miasta zebrała się Komisja Opiniująca powołana przez Burmistrza Augustowa. Jej zadaniem było zaopiniowanie możliwości dofinansowania ofert na realizację zadań z zakresu organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży. Oferty zostały przygotowane przez działające na terenie Augustowa organizacje pozarządowe.

Dział: Aktualności

Utrudniona zdalna rejestracja, elektroniczna dokumentacja niekompletna i jedynie promil wizyt po elektronicznej rejestracji – to jedne z głównych zastrzeżeń Najwyższej Izby Kontroli do wdrażania Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie. Urząd Marszałkowski odpiera zarzuty: raportowany okres to przełom lat 2016/2017 – od tego czasu wiele się zmieniło.

Dział: Aktualności

Kinochłonek – to wiadomo nie od dziś – lubi wszystkie dzieci. I kiedy tylko jest okazja pomocy najmłodszym, zawsze chętnie włącza się we wszelkie działania. W tym roku w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i my, z Waszą pomocą, wrzucimy swój grosik do puszki!

Dział: Aktualności
czwartek, 04 styczeń 2018 19:13

Boże Narodzenie w Kościele prawosławnym

W najbliższą sobotę, 6 grudnia (wg kalendarza gregoriańskiego) wyznawcy prawosławia będą obchodzić Wigilię Bożego Narodzenia. Ten właśnie dzień wskazuje kalendarz juliański jako 24 grudnia.

Dział: Aktualności
czwartek, 04 styczeń 2018 14:16

Złote gody mieszkańców Augustowa

W czwartek, 4 stycznia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Augustowie odbyła się uroczystość uhonorowania mieszkańców naszego miasta, którzy przeżyli w związku małżeńskim minimum 50 lat.

Dział: Aktualności
czwartek, 04 styczeń 2018 14:03

Ruszyła kolejna edycja konkursu Podlaska Marka

We wtorek, 2 stycznia ruszyła kolejna, 14. już edycja Podlaskiej Marki, przedsięwzięcia organizowanego przez Marszałka Województwa Podlaskiego, którego celem jest promocja najlepszych regionalnych produktów, inwestycji i pomysłów. O znaczeniu, założeniach konkursu, jego etapach i korzyściach z niego płynących opowiedzieli na dzisiejszej, 3 stycznia konferencji prasowej Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, dyrektor Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Magdalena Łyżnicka-Sanczenko i jej zastępca Michał Podbielski.

Dział: Aktualności
czwartek, 04 styczeń 2018 13:40

Orszak Trzech Króli w Augustowie

W dniu 6 stycznia Augustów uroczyście przemierzy Orszak Trzech Króli.

Dział: Aktualności
czwartek, 04 styczeń 2018 12:25

Posiedzenie Komisji Statuowej

Uprzejmie informuję wszystkich mieszkańców, iż 10 stycznia 2018 r. (środa) o godz. 15.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Statutowej Rady Miejskiej w Augustowie.

Dział: Aktualności
czwartek, 04 styczeń 2018 12:08

Atol doczekał się ekspertyzy

Już od dłuższego czasu sprawa budynku Atolu, będącego pierwotnie Centrum Informacji Turystycznej, budzi wiele emocji zarówno wśród mieszkańców, jak i włodarzy naszego miasta.

Dział: Aktualności