• 1
  • 2
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
sobota, 06 styczeń 2018 22:47

UG w Bargłowie na rzecz OSP

W związku z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych UG w Bargłowie Kościelnym w dniu 5 stycznia 2018 r. poinformował o doposażeniu wszystkich jednostek OSP działających na terenie Gminy Bargłów Kościelny:

Dział: Aktualności

W 2018 roku, w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, każdy 18-latek wnioskujący po raz pierwszy o paszport otrzyma wraz z nim pakiet jubileuszowy. W specjalnej kopercie znajdują się: flaga Polski, znaczek z logotypem Niepodległej oraz miniprzewodnik z opisem, jak szanować biało-czerwone barwy i poprawnie śpiewać hymn Polski.

Dział: Aktualności
sobota, 06 styczeń 2018 18:41

Orszak Trzech Króli przemierzył Augustów

6 stycznia w Augustowie, w dniu katolickiego Święta Objawienia Pańskiego, ulice naszego miasta przemierzył uroczyście Orszak Trzech Króli. Za trójką Mędrców zmierzających na koniach z Bazyliki Najświętszego Serca Pana Jezusa do Parafii Świętej Rodziny, podążył rozśpiewany i barwny korowód mieszkańców.

Dział: Aktualności
sobota, 06 styczeń 2018 16:48

Jest śliczny i zdrowy!

Pierwszy obywatel urodzony w roku 2018 w SPZOZ w Augustowie to chłopiec.

Dział: Aktualności

Policjanci z sejneńskiej drogówki zatrzymali trzy prawa jazdy kierowcom, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h. Miejsca przeprowadzanych kontroli pokrywają się ze wskazaniami mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Dział: Aktualności

I Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej im. gen. bryg. Władysława Liniarskiego ps. Mścisław funkcjonuje od 1 stycznia 2017 roku. Brygada jest częścią Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT), które od chwili utworzenia są już trzecim co do wielkości rodzajem Sił Zbrojnych.

Dział: Aktualności
sobota, 06 styczeń 2018 09:37

Po świadczenia rodzinne do wojewody

Od dnia 1 stycznia 2018r. zadania dotyczące koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w zakresie świadczeń rodzinnych i świadczenia wychowawczego są realizowane przez Wojewodę Podlaskiego.

Dział: Aktualności