• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

10.10.2018 r. o godz. 10:00 na terenie Szkoły Podstawowej w Rutkach Starych została przeprowadzona ewakuacja, w której uczestniczyła jednostka OSP Rutki Stare.

Dział: Aktualności
czwartek, 11 październik 2018 14:53

Trwają prace na powiatowych ulicach w Augustowie

Powiat modernizuje najbardziej zniszczone odcinki ulic powiatowych w Augustowie, przeznaczając na ten cel blisko 1,5 mln. zł.

Dział: Aktualności

Fundacja Okno na Wschód oraz Fundacja Podlaski Instytut Rzeczypospolitej Suwerennej zapraszają do udziału w konkursie dotacyjnym na rozwój instytucjonalny młodych organizacji pozarządowych realizowany w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Podlaskie Lokalnie.

Dział: Aktualności
czwartek, 11 październik 2018 14:43

Działania "Bezpieczny przejazd"

Augustowscy policjanci brali udział w wojewódzkich działaniach "Bezpieczny Przejazd". Mundurowi nadzorowali ruch pojazdów w rejonie przejazdów kolejowych.

Dział: Aktualności
czwartek, 11 październik 2018 12:42

Sztafeta „Wokół Niepodległej” rekordem Polski!

Po 18 dniach biegu i pokonaniu 3582,8 km Bieg Sztafetowy „Wokół Niepodległej”, zorganizowany w celu uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, w dniu wczorajszym dotarł na metę. Tym samym Straż Graniczna ustanowiła rekord Polski w najdłuższym biegu sztafetowym.

Dział: Aktualności
czwartek, 11 październik 2018 12:04

Wizyta premiera Morawieckiego w Augustowie

W dniu wczorajszym, 10 października, szef rządu, Mateusz Morawiecki odwiedził Augustów. Jak wyglądało to spotkanie i co miał do przekazania premier mieszkańcom naszego miasta?

Dział: Aktualności
czwartek, 11 październik 2018 11:26

Nowe drogi i parkingi przy szpitalu

10 października w obecności Zarządu Powiatu w Augustowie oraz Przewodniczącego Rady Powiatu, Danuta Zawadzka – Dyrektor SP ZOZ podpisała umowę z Arturem Krasowskim – Dyrektorem Oddziału Białystok STRABAG Sp. z o.o.

Dział: Aktualności
czwartek, 11 październik 2018 11:18

Obchody Światowego Dnia Drzewa z ACE

10 października jest ustanowiony Światowym Dniem Drzewa. Uczniowie klas I i III Technik Architektury Krajobrazu z Augustowskiego Centrum Edukacyjnego, pod przewodnictwem nauczycieli podjęli szereg inicjatyw, aby ten dzień był wyjątkowy.

Dział: Aktualności