• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
sobota, 06 październik 2018 01:38

Jedzenie na mieście coraz bardziej popularne

Na mieście jemy coraz chętniej i coraz więcej wydajemy. Obok frytek najczęściej zamawianym daniem są burgery.

Dział: Artykuły

Minął rok od wejścia w życie ustawy wiekowej, które pozwoliła przechodzić na emeryturę kobietom w wieku 60 lat a mężczyznom w 65. W całej Polsce w tym czasie ponad 800 tys. osób otrzymało decyzje emerytalne z czego ponad 730 tys. to tylko te, które dotyczyły obniżonego wieku emerytalnego. W województwie podlaskim w tym czasie przybyło ponad 22 tys. nowych emerytów, a 91 proc. z nich to Ci, którzy bez zmiany przepisów na świadczenie musieliby poczekać dłużej.

Dział: Artykuły

Augustowscy mundurowi odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 2 w Augustowie. Policjanci rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie.

Dział: Aktualności
piątek, 05 październik 2018 14:36

Nielegalnie przekroczyli granicę naszego państwa

Dziś (05.10.2018 r.) funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie zatrzymali 2 obywateli Wietnamu za nielegalne przekroczenie litewsko-polskiej granicy państwowej. Zatrzymano również obywatela Ukrainy, który przewoził cudzoziemców.

Dział: Aktualności

W czwartek, 4 października w Kompleksie hotelowym Logos, odbyło się pierwsze w nowym roku akademickim 2018/19 spotkanie seniorek i seniorów augustowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Dział: Aktualności
piątek, 05 październik 2018 11:53

"Trzeźwy Piątek" na podlaskich drogach

Podlascy policjanci "drogówki" prowadzą wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierowców. Wszystko odbywa się w ramach działań pod nazwą „Trzeźwy Piątek”. Policyjna akcja ma na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu.

Dział: Aktualności

„Liderzy inwestycji - ranking wydatków inwestycyjnych samorządów 2015-2017”, obejmujący swym zasięgiem całą Polskę, opublikowany został na łamach „Wspólnoty”. Czasopismo zajmuje obecnie czołowe miejsce w kategorii „Tygodników i Dwutygodników”, wyprzedzając m. in. takie tytuły jak Wprost i Newsweek.

Dział: Aktualności
piątek, 05 październik 2018 11:09

Wypadek drogowy na DK 61

Do niegroźnego wypadku drogowego doszło 4 października na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Netta Druga.

Dział: Aktualności