• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
wtorek, 09 październik 2018 13:58

Dzielnicowy rozmawiał o bezpieczeństwie

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej.

Dział: Aktualności
wtorek, 09 październik 2018 13:51

Rusza Miesiąc Świadomości Dawstwa Szpiku

Coraz chętniej rejestrujemy się jako potencjalni Dawcy szpiku i krwiotwórczych komórek macierzystych – tak wynika z badań przeprowadzonych przez Fundację DKMS. Zostajemy Dawcami, bo chcemy nieść pomoc i wiemy, że ten niewielki wysiłek z naszej strony może uratować czyjeś życie. To krzepiąca wiadomość, bo potrzeba dawstwa jest ogromna: co godzinę w Polsce i co 35 sekund na świecie ktoś zapada na choroby układu krwiotwórczego.

Dział: Aktualności

Augustowski policjant zatrzymał mężczyznę, który kierował pojazdem mechanicznym pomimo orzeczonego sądowego zakazu. Dodatkowo wsiadł za kierownicę, będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Dział: Aktualności
wtorek, 09 październik 2018 10:46

Odzyskano pojazdy warte 375 tysięcy złotych

5 października 2018 r. funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zabezpieczyli dwa auta pochodzące z przestępstwa o łącznej wartości 375 tys. zł.

Dział: Aktualności
wtorek, 09 październik 2018 10:41

W Augustowie powstanie nowa sieć światłowodowa

W poniedziałek, 8 października zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Gminą Miastem Augustów a Orange Polska Sp. Akcyjna.

Dział: Aktualności

W niedzielę, 7 października odbyła się 8 edycja Budimex Półmaratonu Augustowskiego. Biegacze mieli za zadanie pokonać trasę o dystansie 21,0975 km.

Dział: Aktualności