• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
wtorek, 13 listopad 2018 15:31

Papierosy ukryte w skrytkach

Papierosy bez polskich znaków akcyzy o wartości ponad 44 tys. zł ujawnili w skontrolowanym samochodzie funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie.

Dział: Aktualności
wtorek, 13 listopad 2018 15:27

Szanowni Mieszkańcy Augustowa

Zbliżający się okres zimowy to bardzo trudny czas dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych, samotnych, przewlekle chorych, bezdomnych, a także rodzin niezaradnych życiowo. Surowe warunki klimatyczne, znaczne spadki temperatur, opady i wiatr  mogą stanowić zagrożenie zdrowia, nawet życia tych ludzi. Z tego względu apelujemy do Państwa o zwracanie specjalnej uwagi na osoby, które mogą potrzebować pomocy. Szczególnie osoby bezdomne przebywające w opuszczonych budynkach, na strychach, klatkach schodowych, domkach na terenie ogródków działkowych narażone są na zamarznięcie. Pamiętajmy o tym, że w porę udzielona pomoc może uratować czyjeś życie. Nie przechodźmy obojętnie obok potrzebujących wsparcia, nawet jeśli są pod wpływem alkoholu.

Dział: Aktualności
wtorek, 13 listopad 2018 13:48

Otwarcie ul. Saperów w Lipsku

W dniu 8 listopada odbyło się uroczyste otwarcie przebudowanej ulicy Saperów w Lipsku. Zadanie o wartości 4,73 mln zł zostało dofinansowanie w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019” w kwocie 1,71 mln zł oraz z budżetu Powiatu Augustowskiego i Gminy Lipsk (po 1,51 mln zł).

Dział: Aktualności

Po raz kolejny uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie w dniu 7.11.2018 r. zajęli czołowe miejsca na XXVI Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej.

Dział: Aktualności
wtorek, 13 listopad 2018 13:38

Przegrana "Sparty" z Wigrami Suwałki

Wigry Suwałki II pokonały Spartę 0:3. Z wyniku meczu wynika, iż zdecydowanie Wigry były górą w meczu rozegranym 10 listopada na stadionie przy ulicy Tytoniowej. Ale z gry wcale tak nie wynikało.

Dział: Sport

W niedzielę, 11 listopada na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie odbyły się obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Dział: Aktualności
wtorek, 13 listopad 2018 11:18

Pożar budynku jednorodzinnego

12 listopada augustowscy strażacy gasili pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Grabowo, gmina Augustów.

Dział: Aktualności

W sobotę, 10 listopada w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie odbył się wieczór poezji i pieśni patriotycznych.

Dział: Aktualności

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Janówce odwiedzili augustowskich policjantów. Goście zwiedzali budynek komendy oraz wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie.

Dział: Aktualności

W sobotę, 10 listopada na terenie Zarządu Zlewni w Augustowie przy ul. 29-listopda odbyła się uroczystość odsłonięcia obelisku poświęconego pamięci inż. Antoniego Zygmunta Downarowicza. Organizatorem wydarzenia było Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie.

Dział: Aktualności