• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Augustowscy policjanci skorzystali z zaproszenia organizatorów Dnia Bezpieczeństwa i Profilaktyki dla uczniów Augustowskiego Centrum Edukacyjnego. Mundurowi rozmawiali ze młodzieżą o szerokorozumianym bezpieczeństwie.

Dział: Aktualności

Augustowscy policjanci biorą udział w kampanii pn. „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”. Celem akcji jest zwrócenie uwagi kierujących na stan i jakość oświetlenia w pojazdach, które bezpośrednio wpływają na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Dział: Aktualności
czwartek, 15 listopad 2018 13:41

Kurtyna w górę - "Chodź ze mną do łóżka"

W imieniu Kina Iskra serdecznie zapraszamy na spektakl "Chodź ze mną do łóżka", w którym wystąpi Sonia Bohosiewicz.

Dział: Aktualności
czwartek, 15 listopad 2018 11:40

Poczytaj mi, mamo

Chyba każdy wychowany w PRL-u pamięta cienkie kwadratowe książeczki z serii „Poczytaj mi, mamo”. Za kilka złotych można było je kupić w kioskach RUCH-u. Pisane przez najlepszych autorów, ilustrowane przez wybitnych ilustratorów, z okładką ozdobioną charakterystycznym znakiem graficznym - pomarańczową rybką, koniczynką i niebieskim domkiem.

Dział: Aktualności
czwartek, 15 listopad 2018 11:33

Koncert - "Na Rosyjską Nutę"

Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie serdecznie zaprasza na koncert cyklu "Od serca do serca" - "Na rosyjską nutę".

Dział: Aktualności
czwartek, 15 listopad 2018 11:27

Kolejne kradzione auto odzyskane

Toyotę RAV4 skradzioną w Czechach odzyskali funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Augustowie. Szacunkowa wartość auta wynosi 150 tys. zł.

Dział: Aktualności