• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
piątek, 16 listopad 2018 23:41

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach

Ta inicjatywa ma propagować racjonalne stosowanie antybiotyków - 18 listopada będzie obchodzony Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EDWA). To już jedenasta edycja przedsięwzięcia. EDWA został ustanowiony w 2008 roku przez Komisję Europejską.

Dział: Aktualności

Według badania zrealizowanego na potrzeby kampanii „Warzywa i owoce – na szczęście!” wynika, że 2/3 Polaków uważa swoje życie za szczęśliwe. Wpływ na nasze samopoczucie mają przede wszystkim życie rodzinne, przyjaciele oraz zdrowie. Wyniki badania przynoszą jeszcze inne ciekawe odkrycia – poziom szczęścia jest wyższy wśród osób, które dbają o swoje zdrowie, i rośnie wraz z większą częstotliwością spożywania warzyw i owoców!

Dział: Artykuły

Obiekty edukacji ekologicznej w Puszczy Białowieskiej zaprojektowane przez studentkę Politechniki Śląskiej zwyciężyły w konkursie "Drewno w architekturze". Konkurs na najlepsze prace dyplomowe pokazujące wykorzystanie drewna zorganizował Wydział Architektury Politechniki Białostockiej we współpracy z firmami UNIBEP  i DANWOOD. Wczoraj podczas finałowej gali wręczone zostały nagrody i wyróżnienia.

Dział: Aktualności

Urząd Miejski w Augustowie informuje, iż od dnia 19.11.2018r. zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ulicach: Żytnia i Łanowa.

Dział: Aktualności

15 listopada odbyło się uroczyste oddanie do użytku kolejnej inwestycji drogowej zrealizowanej w tym roku przez Powiat Augustowski. Przebudowana została ul. Głowackiego i ul. Młodości w Augustowie. Łączna długość przebudowanych ulic to 1,076 km.

Dział: Aktualności
piątek, 16 listopad 2018 11:36

W stolicy o Powiecie Augustowskim

W środę, 14 listopada, na zaproszenie Krajowej Izby Gospodarczej oraz Klubu Augustowian w Warszawie, w związku z przypadającą 100. Rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości, 210 – leciem Powiatu Augustowskiego oraz 20 – leciem reaktywacji Powiatu Augustowskiego, Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski wygłosił wykład o funkcjonowaniu powiatów w Polsce.

Dział: Aktualności

Funkcjonariusz z augustowskiej komendy Policji, skorzystał z zaproszenia Augustowskiego Stowarzyszenia Aktywnych Seniorów. Policjant rozmawiał o bezpieczeństwie.

Dział: Aktualności