• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
poniedziałek, 19 listopad 2018 19:09

Burmistrz został radnym, zastępca burmistrzem ...

Film „Sami swoi” to klasyka polskiego kina. Kargul z Pawlakiem kłócili się zawzięcie o to czyja racja na każdy temat- ale w gruncie rzeczy nie mogli bez siebie żyć i wzajemnie się uzupełniali. Odnoszę wrażenie, że nie inaczej jest na naszym augustowskim podwórku.

Dział: Polityka
poniedziałek, 19 listopad 2018 14:32

Regulaminowy śnieg

Już niedługo śnieg zaskoczy drogowców, ostatni kierowcy radośnie zmienią koła na zimowe, a w sklepach rozbrzmi świąteczna muzyka. Śnieg zakryje psie kupy i ...no właśnie, chodniki. A jak wiadomo, o wypadek na oblodzonej ścieżce jest bardzo łatwo.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 19 listopad 2018 14:23

Poezja pachnąca niebem w ZST

Jubileuszowy X Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Św. Jana Pawła II, który odbył się tradycyjnie w augustowskim Zespole Szkół Technicznych im. gen. Prądzyńskiego, ponownie zapisał się złotymi głoskami na firmamencie nieba i w sercach uczestników. Patron Konkursu, choć nie wydaje już nowych tomików wierszy, z pewnością nie siedzi na chmurach z założonymi rękami, lecz wciąż pozyskuje dla nieba wiernych czytelników. Najlepszym tego przykładem jest udział w Konkursie 20 uczniów z augustowskich szkół: ACE, II LO oraz gospodarzy z ZST.

Dział: Aktualności

18 listopada 2018 r. o godz. 13:15 na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie odbyła się uroczystość nadania sztandaru Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie. Sztandar został ufundowany przez Społeczny Komitet Fundacji Sztandaru z okazji setnej rocznicy odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości.

Dział: Aktualności

W czwartek, 8 listopada w naszym Oddziale dla Dzieci gościliśmy uczniów klas piątych Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Augustowie na warsztatach czytelniczych „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”. Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie, przeprowadzając spotkanie w naszym mieście, włączyła się w obchody stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 19 listopad 2018 11:24

Obchody Święta Niepodległości w ZSS w Augustowie

14 listopada w Zespole Szkół Specjalnych w Augustowie odbyła się uroczystość z okazji Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz ślubowania i pasowania nowych uczniów.

Dział: Aktualności