• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
środa, 21 listopad 2018 13:25

Światowy Dzień Życzliwości

Dziś obchodzimy najmilszy dzień w roku, czyli Światowy Dzień Życzliwości. To właśnie 21 listopada częściej niż zwykle dzielimy się uśmiechem, dobrym uczynkiem czy pozytywnymi emocjami z innymi.

Dział: Artykuły
środa, 21 listopad 2018 12:46

Pijany kierowca BMW w krzakach

W dniu wczorajszym doszło do wypadku w miejscowości Giby niedaleko Augustowa. Kierowca auta był kompletnie pijany.

Dział: Aktualności

Data premiery serialu kręconego na Podlasiu, między innymi również w Augustowie, jest już ujawniona. Kiedy będzie można go oglądać?

Dział: Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów szkół średnich, Gimnazjalistów oraz Uczniów szkół podstawowych klas VII i VIII, wszystkie stowarzyszenia, organizacje, fundacje i zainteresowane osoby do udziału w akcji organizowanej przez II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie oraz Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Augustowie polegającej na wspólnym i jednoczesnym wystosowaniu apelu. Nasze przedsięwzięcie nazwaliśmy Tak za Tak… To nas obchodzi!

Dział: Aktualności
środa, 21 listopad 2018 11:27

Dobre czwartki - "Jak pies z kotem"

W imieniu Kina Iskra serdecznie zapraszamy na seans zatytułowany "Jak pies z kotem".

Dział: Aktualności
środa, 21 listopad 2018 09:14

Zmarła legenda polskiego boksu

20 listopada br. w niewyjaśnionych jeszcze okolicznościach zmarł Andrzej Gmitruk. Legendarny trener polskiego boksu odszedł w swoim domu w Hipolitowie. Za każdym sportowym sukcesem stoi ciężka praca zawodnika- ale także jego trenera, który wie którędy prowadzi droga na szczyt możliwości podopiecznego.

Dział: Aktualności