• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
sobota, 24 listopad 2018 00:52

Uwaga na marznące opady!

IMiGW ostrzega przed niebezpiecznym zjawiskiem marznących opadów. Będzie ślisko!

Dział: Aktualności

Emeryci i renciści, mogą łączyć pobierane świadczenia z dodatkowym zatrudnieniem. Warto jednak pamiętać do jakiej wysokości przychodu można dorobić, by nie stracić prawa do wypłacanej przez ZUS gratyfikacji.

Dział: Aktualności

To już dziś! Wielkie obniżki, mega rabaty, super promocje! Czy jesteście przygotowani na Black Friday, czyli przedświąteczny szał zakupów?

Dział: Artykuły
piątek, 23 listopad 2018 13:16

Nowe Władze Powiatu

22 listopada odbyła się pierwsza sesja Rady Powiatu w Augustowie w kadencji obejmującej lata 2018 – 2023.

Dział: Aktualności

Istnieją dramaty, o których nie można zapomnieć przez całe życie. Są takie wspomnienia, które nigdy nie blakną, i emocje, których nie koi czas. Szczęśliwcom żyjącym w latach pokoju trudno sobie wyobrazić dramat wojny, zrozumieć koszmar przedwcześnie utraconych bliskich, nagle rozbitych rodzin i wszechogarniającego strachu przed tym, co przyniosą kolejne dni. Ci, którzy to przeżyli, świadkowie i rodziny ofiar Obławy Augustowskiej, opowiedzieli przed kamerami o wydarzeniach z lipca 1945 roku.

Dział: Aktualności

65 drużyn, 120 uczestników - tak wygląda tegoroczna, siódma już edycja Międzynarodowego Turnieju EASTROBO. Pasjonaci robotów z Polski (Białegostoku, Wrocławia, Warszawy, Łomży, Augustowa, Słupska, Chełma, Żyrardowa) oraz z Litwy, Łotwy i Białorusi spotykają się w najbliższą sobotę (24 listopada) na Politechnice Białostockiej.

Dział: Aktualności

Niedawno zmieniliśmy czas na zimowy. Oznacza to, że za oknem robi się ciemno już wczesnym popołudniem, a dodatkowo jesienna aura nie sprzyja dobrej widoczności. O tej porze roku często też nosimy ciemne ubrania powodujące, że stajemy się mniej widoczni dla kierowców. Szczególną ostrożność powinni wykazać nie tylko kierujący, ale też piesi. Rodzice i opiekunowie muszą też zadbać o bezpieczeństwo dzieci, które nie zawsze są świadome zagrożenia.

Dział: Aktualności
piątek, 23 listopad 2018 11:27

ŻubrOFFka – Trieste Science+Fiction

13. Edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA odbędzie się od 5 do 9 grudnia 2018 roku. Festiwal jest marką samą w sobie – to największe tego typu wydarzenie w tej części Europy!

Dział: Aktualności
piątek, 23 listopad 2018 10:58

Mężczyzna już nie żył

Dzisiaj w godzinach rannych, przy ujściu rzeki Netty, augustowscy strażacy podjęli akcję wydobycia z wody człowieka. Jak się okazało, starszy wiekiem, około 70- letni już nie żył.

Dział: Aktualności