• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

W siedzibie Instytutu Transportu Samochodowego odbył się briefing prasowy inaugurujący kampanię „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”, która ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów. Kampania została zainicjowana przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego. Partnerami przedsięwzięcia są: Komenda Stołeczna Policji, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, Przemysłowy Instytut Motoryzacyji, a także Firma Neptis S.A. – operator znanego wśród kierowców komunikatora Yanosik.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 26 listopad 2018 12:43

Dziadowa Góra

Jadąc drogą z Aten w kierunku Nowinki mijamy skrzyżowanie w lewo, w kierunku Upustka. Za tym skrzyżowaniem, po lewej stronie jest stok wzgórza nazywany przez miejscowych Dziadową Górą. Otóż za dawnych czasów, kiedy ludziom materialnie żyło się znacznie gorzej niż dzisiaj, ubogich było tak dużo, że stanowili wręcz odrębną grupę społeczną z własnym królem i jurysdykcją.

Dział: Artykuły
poniedziałek, 26 listopad 2018 12:32

Spotkanie pszczelarzy

Walka z warrozą, jedną z powszechnych chorób pszczół, była tematem szkolenia skierowanego do pszczelarzy z województwa podlaskiego oraz miłośników pszczelarstwa naszego regionu. Spotkanie odbyło się w niedzielę, 25 listopada br. w auli Urzędu Marszałkowskiego.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 26 listopad 2018 11:35

Andrzejki w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie serdecznie zaprasza najmłodszych czytelników na zabawę andrzejkową.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 26 listopad 2018 11:23

Czekają nas podwyżki cen energii cieplnej?

W dniu 21 listopada 2018 roku Rada Nadzorcza spółki MPEC „GIGA” Spółka z o.o. w Augustowie odwołała z funkcji Prezesa Zarządu Pana Wojciecha Szymona Krzywińskiego.

Dział: Aktualności