• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
wtorek, 27 listopad 2018 19:38

Jest moc !

Konrad Paszkiewicz stanie wkrótce przed kolejną szansą. W ubiegłą sobotę, obdarzony sportowym talentem i olbrzymią siłą augustowianin wygrał eliminacje do zawodów Arnold Strongman World Championships 2019 w kategorii do 105 kg.

Dział: Sport
wtorek, 27 listopad 2018 15:23

Mój święty patron

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Niedzielne Pogwarki Poetyckie przy Herbatce.

Dział: Aktualności
wtorek, 27 listopad 2018 12:03

Jak przygotować auto do zimy?

Zima zbliża się do nas wielkimi krokami. Coraz częściej mamy do czynienia z kaprysami pogody. Deszcz, mgły czy marznące mżawki już dają nam w kość, a to dopiero początek. Nie warto czekać i już zadbać o odpowiednie przygotowanie swojego samochodu do zimy. Niech mrozy i śniegi nie będą dla nas zaskoczeniem.

Dział: Artykuły
wtorek, 27 listopad 2018 11:33

Podziękowania

Dyrekcja i pracownicy Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Długoterminowej w Augustowie składają serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu kampanii hospicyjnej
„Hospicjum to też Życie” poświęconej opiekunowi rodziny.

Dział: Aktualności
wtorek, 27 listopad 2018 11:17

Koncert Mikołajkowy

Serdecznie zapraszamy na Koncert Mikołajkowy, który odbędzie się 6 grudnia w Augustowskim Centrum Edukacyjnym.

Dział: Aktualności

26 listopada 2018 r. o godzinie 18:41 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie otrzymało informacje o zdarzeniu drogowym na Drodze Krajowej nr 16 wyjazd w kierunku msc. Sejny, w którym doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i samochodu ciężarowego.

Dział: Aktualności