• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Policyjni instruktorzy doskonalili swoje umiejętności strzeleckie. Mundurowi, w zorganizowanych na terenie jednego z poligonów warsztatach, ćwiczyli w nocy i przy niskiej temperaturze różne warianty eliminowania zagrożenia dla życia ludzkiego.

Dział: Aktualności

Ambasada RP w Malezji zorganizowała bankiet, na który zostali zaproszeni dyplomaci i Polonia. Uroczyste spotkanie odbyło się z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dla gości gotował m.in. kucharz z Augustowa.

Dział: Aktualności

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia APK- Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie zaprosiła do wspólnego świętowania najwierniejszych przyjaciół ukochanej przez wszystkie dzieci maskotki by razem uczcić te wyjątkowe święto.

Dział: Aktualności

"Barwy niepodległości" to powiatowy konkurs plastyczny, który zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie z okazji 100-letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Efektem jest wystawa pokonkursowa, do obejrzenia której serdecznie zapraszamy.

Dział: Aktualności

Mikołaj Walulik oraz Łukasz Barszczewski, zawodnicy AKS "Sparta", zostali powołani na zgrupowanie kadry narodowej juniorów w kajakarstwie.

Dział: Sport
środa, 28 listopad 2018 10:04

„Pustać – Ostoja Cietrzewia"

Biebrzański Park Narodowy serdecznie zaprasza w sobotę, 1 grudnia na bezpłatny pokaz filmu pt. „Pustać – Ostoja Cietrzewia" oraz na spotkanie z autorem Michałem Adamowiczem. Film jest efektem pracy badawczej dotyczącej cietrzewia w Biebrzańskim Parku Narodowym. Został zrealizowany przy współpracy autora z montażystą - Filipem Chudzyńskim.

Dział: Artykuły
środa, 28 listopad 2018 09:51

Ogłoszenie

Uprzejmie informuję wszystkich mieszkańców, że 3 grudnia 2018 r. (poniedziałek) odbędą się pierwsze posiedzenia Komisji Rady Miejskiej w Augustowie.

Dział: Aktualności