• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Znakomity start naszej zawodniczki – Edyta Dzieniszewska-Kierkla wygrała ogólny ranking, druga na podium była Anna Puławska, a  Marta Witkowska trzecia.

Dział: Sport
poniedziałek, 05 listopad 2018 14:18

Mercedes wart 150 tysięcy złotych odzyskany

W miniony piątek funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie zabezpieczyli samochód pochodzący z przestępstwa o szacunkowej wartości 150 tys. zł.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 05 listopad 2018 13:38

Mistrzostwa Świata w Londynie

494 to dużo, czy mało? To przede wszystkim- szybko! Michał Kwiatkowski na Mistrzostwach Świata OCR World Championships wyprzedził 756 osób i zajął to właśnie miejsce, 494. Jeszcze lepiej wypadł w swojej kategorii- tutaj dotarł na metę jako 162 uczestnik. Startowało 1250 zawodników z całego świata ale tego dnia Londyn uśmiechnął się do mieszkańca Szczebry tylko połowicznie.

Dział: Sport
poniedziałek, 05 listopad 2018 13:26

Szczęśliwa liczba

152 to szczęśliwa liczba dla nowego, oficjalnego zwycięzcy Wyborów Samorządowych 2018r. na stanowisko Burmistrza Augustowa. Tyle głosów przewagi uzyskał kandydat Mirosław Karolczuk i tym samym wygrał tegoroczny wyścig o fotel włodarza naszego miasta. Na kontrkandydata Wojciecha Walulika oddano 4760 głosów, natomiast na zwycięzcę 4912.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 05 listopad 2018 13:16

Akcja "ZNICZ 2018" – podsumowanie

9 kolizji drogowych, dwa prawo jazdy zatrzymane za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym, trzech kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu i ani jednego wypadku drogowego. To podsumowanie tegorocznej akcji ZNICZ przez augustowskich policjantów.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 05 listopad 2018 12:19

Kabaret Młodych Panów - "To jest chore!"

Serdecznie zapraszamy na występ Kabaretu Młodych Panów, który odbędzie się dnia 9 listopada w Augustowie.

Dział: Aktualności

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza do wspólnego uczczenia 100. Rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości!

Dział: Aktualności
poniedziałek, 05 listopad 2018 11:25

Wysoka przegrana "Sparty"

W dniu 3 listopada "Sparta" grała wyjazdowy mecz z drużyną KS Wasilków. Niestety augustowianie ponieśli porażkę podczas tej rozgrywki.

Dział: Sport