• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
poniedziałek, 03 grudzień 2018 17:25

Zapisy na Garmin Iron Triathlon 2019

W przyszłym roku już po raz ósmy triathloniści będą mogli wziąć udział w Garmin Iron Triathlon – najstarszym i największym cyklu zawodów triathlonowych organizowanych w Polsce. Ta seria co roku przyciąga tysiące zawodników z całej Polski: debiutantów, amatorów tej dyscypliny i profesjonalistów. Zapisy na Garmin Iron Triathlon 2019 ruszają 7 grudnia br. o godz. 12:00, a pre-zapisy dla finisherów cyklu dotychczasowych edycji wystartują 5 grudnia o godz. 18:00 i potrwają 24 godziny!

Dział: Sport
poniedziałek, 03 grudzień 2018 14:00

Puls. Zasil się naturą – Podlaskie Travel

Podlaskie zachwyca na każdym kroku. Przekonaj się o tym! Zrób sobie przerwę. Zanurz się w obrazach i dźwiękach podlaskiej natury – zasil się u źródła. To doskonały sposób na przerwę od pracy, szkoły i codziennych trosk. I nie można tego przedawkować.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 03 grudzień 2018 12:19

Nie bądźmy obojętni! Reagujmy!

W okresie zimowym, gdy temperatura na zewnątrz wynosi poniżej zera - nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, gdy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon!

Dział: Aktualności

Żołnierze 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej zdobyli srebrny medal na Mistrzostwach Wojska Polskiego w Pływaniu. Jest to pierwszy medal Wojsk Obrony Terytorialnej w zawodach tej rangi.

Dział: Aktualności

W imieniu Kina Iskra serdecznie zapraszamy na bokserski maraton filmowy.

Dział: Aktualności

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił IV edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, szukających dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10.000 zł na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

Dział: Aktualności