• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
środa, 05 grudzień 2018 17:41

Kiermasz rękodzieła - Mikołajce 2018

Zbliżają się święta i czas robienia prezentów bliskim. Na szóstym już kiermaszu Mikołajce zaprezentują się wystawcy z wszelakimi umiejętnościami twórczymi - począwszy od pierników i innych wypieków, poprzez szyte torebki, zabawki, a kończąc na biżuterii i innych wspaniałościach rękodzielniczych. Zapraszamy - bo każda rzecz to niepowtarzalne arcydzieło.

Dział: Aktualności

Augustowscy policjanci, w ramach działań „Nie Bądźmy Obojętni” kontrolują miejsca w których mogą przebywać osoby zagrożone wychłodzeniem organizmu. Mundurowi apelują, abyśmy nie byli obojętni wobec tych, którzy w okresie zimowym mogą potrzebować naszej pomocy.

Dział: Aktualności
środa, 05 grudzień 2018 11:48

Lekarze wystawiają e-zwolnienia

Niemal 11 tys. w weekend, blisko 151 tys. w poniedziałek i prawie 50 tys. do wtorkowego południa – to bilans pierwszych dni obowiązywania elektronicznych zwolnień lekarskich. W szczytowym momencie do systemu wpływało nawet 19 e-zwolnień na sekundę.

Dział: Aktualności

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od 1 grudnia 2018 r. zmieniły się kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych.

Dział: Aktualności
środa, 05 grudzień 2018 10:19

Zmarł Jan Krzywosz

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że zmarł Jan Krzywosz, członek Obywatelskiego Komitetu Poszukiwań Mieszkańców Suwalszczyzny Zaginionych w Lipcu 1945 r.

Dział: Aktualności