• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

W imieniu Kina Iskra serdecznie zapraszamy na Bajkowy Dzień Dziecka z Misiem Uszatkiem.

Dział: Aktualności
piątek, 01 czerwiec 2018 18:35

Na rondzie dalej korki…

Na temat korków wokół ronda Solidarności w Augustowie pisaliśmy już w 2016 roku (Korki na rondzie). Od tamtej pory temat był wielokrotnie poruszany przez mieszkańców jak też radnych miejskich. Były wysyłane w tej sprawie pisma do GDDKiA, na które odpowiedź była jasna - zatorów nie stwierdzono. Tymczasem w Augustowie sezon turystyczny ruszył pełną parą, pogoda dopisuje, a więc i turystów jest z każdym tygodniem coraz więcej.

Dział: Artykuły

To jego drugi nagrodzony film. Michał „debeściak” o którym pisaliśmy już na naszych łamach, okazał się najlepszym spośród wszystkich uczestników V Konkursu o Żołnierzach Wyklętych.

Dział: Artykuły

Dzień bez Alkoholu to polskie święto ustanowione w 2006 roku jako zachęta do „podjęcia wszelkich działań zmierzających do ograniczenia spożycia napojów alkoholowych oraz zmniejszenia dostępności do alkoholu”. Nie przez przypadek obchodzone jest równolegle z Dniem Dziecka.

Dział: Aktualności
piątek, 01 czerwiec 2018 16:00

Czeka nas burzowa sobota

Na dzień jutrzejszy meteorolodzy prognozują w podlaskiem zagrożenie 1 stopnia związane z możliwością wystąpienia silnych burz.

Dział: Aktualności
piątek, 01 czerwiec 2018 15:33

Janusz Chabior w Augustowie

W imieniu Kina Iskra zapraszamy na dwa krótkometrażowe seanse pt. "Hycel" i "Nazywam się Julita". Gościem specjalnym będzie aktor Janusz Chabior.

Dział: Aktualności
piątek, 01 czerwiec 2018 14:29

Dzień Dziecka z Osiedlowym Domem Kultury

W imieniu Osiedlowego Domu Kultury w Augustowie serdecznie zapraszamy do udziału w atrakcjach związanych z obchodami Dnia Dziecka.

Dział: Aktualności
piątek, 01 czerwiec 2018 14:27

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Zespół Szkół Technicznych im. Gen. I. Prądzyńskiego Technikum Nr 2 w Augustowie skorzysta ze wsparcia finansowego w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania  w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

Dział: Aktualności
piątek, 01 czerwiec 2018 12:38

Międzynarodowy Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca dzieci na całym świecie mają swoje wielkie święto. W wielu miastach w Polsce odbywać się dziś będą związane z tym liczne atrakcje.

Dział: Artykuły
piątek, 01 czerwiec 2018 11:45

Koncert Bartek Łęczycki Trio

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na koncert, który odbędzie się 1 czerwca w Miejskim Domu Kultury.

Dział: Aktualności
Strona 1 z 2