• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
poniedziałek, 11 czerwiec 2018 21:03

Biegli po zdrowie po raz piąty

W biegu brali udział mieszkańcy Gminy Bargłów Kościelny, przedstawiciele różnych kategorii wiekowych, od I klasy szkoły podstawowej po emerytów. 10 czerwca odbyła się 5. edycja gminnego Biegu po Zdrowie.

Dział: Sport

Augustowscy policjanci pilotowali paradę motocykli X Augustowskich MotoNocy oraz przedstawili uczestnikom imprezy założenia ogólnopolskiej akcji „Jednośladem bezpiecznie do celu”.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 11 czerwiec 2018 12:01

Bajeczny Rejs

Wtorkowy poranek powitał nas chłodem i chmurami. Nie zrażając się tym grupa uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Augustowie wyruszyła na wielką wyprawę, aby świętować Dzień Dziecka.

Dział: Mieszkańcy
poniedziałek, 11 czerwiec 2018 11:41

VIII Nocne Czytanie Książek

Taka noc w naszej bibliotece zdarza tylko raz w roku. W nocy z 2 na 3 czerwca APK – Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła dzieci w wieku 6-9 lat wraz z rodzicami na imprezę czytelniczo – rekreacyjną VIII Nocne czytanie książek w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Wszystko po to, by w niecodziennych warunkach spędzić noc poza domem, w niekonwencjonalny sposób promować czytanie i pokazać, że w bibliotece jest zawsze ciekawie. Poprzez wspólną zabawę, gry i tańce poznawaliśmy historię Polski, czytaliśmy fragmenty ulubionych książek i obejrzeliśmy film.

Dział: Kultura
poniedziałek, 11 czerwiec 2018 10:10

Nadchodzą burze. IMiGW ostrzega również przed gradem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej o 6:00 wydało ostrzeżenie I stopnia dla powiatu augustowskiego. Ostrzega w nim przed burzami z gradem, których możemy spodziewać się po południu.

Dział: Aktualności

Od 10 czerwca br. pasażerowie podróżujący POLREGIO z Białegostoku do Dąbrowy Białostockiej, Augustowa i Suwałk za przejazd pociągiem zapłacą mniej! Kolejne trasy z ofertą promocyjną „Połączenie w dobrej cenie”.

Dział: Aktualności