• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

Podczas gdy augustowska policja ostrzega przed śmiercionośnymi dopalaczami, pisząc podnośnie, że "producenci i sprzedawcy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie", policjanci prowadzący facebookowy funpage "Podlaska Policja", chcąc prawdopodobnie dotrzeć do potencjalnych zainteresowanych napisali post, który rzeczywiście może do nich trafić.

Dział: Mieszkańcy
środa, 13 czerwiec 2018 18:10

Saber Strike na Suwalszczyźnie

Przez region przejeżdżało kilkadziesiąt wozów bojowych. Niecodzienny widok zagwaratowała grupa żołnierzy państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego, którzy od 3 czerwca uczestniczą w ćwiczeniach Saber Strike-18. Manewry będą trwały do 17 czerwca i do tego czasu musimy liczyć się z możliwością napotkania przejazdu wojsk w okolicy.

Dział: Aktualności
środa, 13 czerwiec 2018 16:59

Odzyskali skradzione auto

Audi skradzione we Włoszech odzyskali funkcjonariusze z Placówki SG w Lipsku.

Dział: Aktualności
środa, 13 czerwiec 2018 09:32

Augustów czyta, Lipsk czyta!

XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom nie mógł się odbyć bez udziału Augustowa i Lipska. Szkolne biblioteki zaprosiły dzieci na szalone warsztaty z książką „Tam, gdzie żyją dzikie stwory”. Dzieci we własnoręcznie wykonanych strojach i z oryginalnymi instrumentami własnej konstrukcji, paradowały po szkole, robiąc wielki hałas i wzbudzając zazdrość kolegów, którzy męczyli się w tym czasie w ławkach. Młodzież uczestniczyła w grze czytelniczej „Dziennik cwaniaczka”, szukając ukrytych w bibliotekach wskazówek i rozwiązując kolejne zagadki. Starsi zagrali młodszym spektakl kukiełkowy „O wawelskim smoku”, czytali im książki na bajkowym dywanie, przygotowali gry i zabawy do wierszy Tuwima.

Dział: Kultura